Najbardziej pożądane piersi w internecie

2017-08-14
Najbardziej pożądane piersi w internecie

Pornhub postanowił podzielić się wynikami wyszukiwań w swoim serwisie dotyczących piersi. Niespodzianek raczej nie ma.

Temat kobiecych piersi poruszaliśmy – co nie powinno nikogo dziwić – w naszym serwisie już niejednokrotnie. I z całą pewnością jeszcze nie raz do niego wrócimy. Pisaliśmy między innymi o tym, jaki rozmiar biustu najbardziej trafia w gusta mężczyzn, a także o tym, jak powinno się traktować piersi, aby kobieta była możliwie najbardziej zadowolona. To wszystko dotyczy jednak prawdziwego życia – a jak sprawy wyglądają w internecie?

 

Nieocenieni twórcy najfajniejszej zjeżdżalni w historii postanowili bowiem podzielić się ze światem wynikami wyszukiwań na temat biustów. I tak jak można by się spodziewać, nie ma mowy o wielkim zaskoczeniu – użytkownicy Pornhuba szukają przede wszystkim dużych piersi. Pierwsze cztery miejsca w wynikach zajmują bowiem wariacje tej właśnie frazy. Na piątym miejscu znalazły się po prostu „piersi” (zapewne to słowo wpisują w pole wyszukiwania ci sami ludzi, którzy wyszukują treści za pomocą frazy „sex”). Dużym zainteresowaniem cieszą się również „piersi azjatek”, „mamusiek” oraz „nauczycielek”.

 

 

Małe piersi cieszą się mniejszym powodzeniem, jednak można dostrzec interesującą zmianę gustów – od 2013 roku ta kategoria nieustannie pnie się w górę i niejednokrotnie zdarzało jej się wyprzedzać „duże piersi”.

 

 

Wszystko oczywiście podajemy w ramach ciekawostki – bo jak wiemy, regularne oglądanie pornografii może wywoływać niezbyt pożądane skutki uboczne…

 

foto: VladimirFLoyd / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska