5 rzeczy, którymi położysz każdą randkę

2017-08-14
5 rzeczy, którymi położysz każdą randkę

Żebyś nie wiadomo jak był przystojny, czarujący, wygadany, a nawet pomysłowy, zamożny i dobrze ubrany, tych rzeczy podczas spotkania z nowo poznaną dziewczyną robić ci nie wolno.

Randka to nie jest proste spotkanie. To trudna gra, którą wygrać potrafią tylko najlepsi. Pytasz, co to znaczy wygrać? Jest tylko jedna uniwersalna odpowiedź: randkę można zaliczyć do udanych tylko wówczas, jeśli dziewczyna nie marzy o niczym innym, jak o następnej. Cokolwiek by się działo i gdziekolwiek byłaby ta pierwsza.

 

Jak poprowadzić perfekcyjną randkę? Sposobów jest wiele, zebraliśmy je w kompendium, które wam pomoże. Ale mamy też dla was przydatną informację, która jest wynikiem badań iWhiteInstant. Otóż zapytano, jakie są najgorsze rzeczy, które "kładą" randkę.

 

Kobiety były bardzo precyzyjne. Miały cały zestaw "najgorszych z najgorszych" czynności. Okazało się, że zły ubiór, czy wybór złego miejsca na randkę wcale nie należy do randkowych zbrodni. Za to są nimi bez wątpienia:

 

1. Używanie wyświechtanych i obciachowych tekstów, takich "do podrywania na każdą okazję". Stwierdziło tak aż 77 proc. kobiet.

2. Brudne zęby. Dla 65 proc. kobiet okazała się to dyskwalifikacja.

3. Zaglądanie w telefon. To randkowe faux pas jeszcze dwie dekady temu w ogóle nie istniało. Dziś "mój telefon jest moim zamkiem" dla 64 proc. kobiet. One naprawdę nie znoszą, jeśli im się w wgapiamy w smartfona albo nawet pytamy, co na nim robią.

4. Pogarda i arogancja, okazywanie wyższości. Kelnerom, osobom przechodzącym, innym gościom kina czy restauracji, a nawet celebrytom, o których się podczas randki plotkuje. 53 proc. kobiet tego nienawidzi.

5. Brud. Tego ostatniego punktu chyba wyjaśniać nie trzeba. 52 proc. kobiet nie zaakceptuje faceta, który jest niezadbany, brzydko pachnie, ma brudne buty, brudno za paznokciami etc.

 

Zatem, nie róbcie tych rzeczy, bo drugiej randki nie będzie.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska