Figurka Dartha Vadera wysadzana kryształami Swarovskiego

2017-08-14
Figurka Dartha Vadera wysadzana kryształami Swarovskiego

Fanów trylogii George'a Lucasa jest pewnie na świecie niewiele mniej niż fanów piłki nożnej. Naturalnie są wśród nich tacy, którzy mają dużo pieniędzy. Właśnie z myślą o nich powstała ta drogocenna figurka Dartha Vadera.

Są faceci, którzy zbierają figurki przedstawiające postacie z Gwiezdnych wojen. Sprowadzają je ze Stanów Zjednoczonych czy Japonii i kolekcjonują. W porządku – hobby tak dobre, jak każde inne. I mimo że po zsumowaniu okazuje się, że na figurki niejednego kolekcjonera poszły niemałe pieniądze, niewielu z nich będzie mogło sobie pozwolić na zakup takiej figurki Dartha Vadera, która błyszczy się nie tylko dlatego, że jest nowa.

 

Błyszczy natomiast dlatego, że na jej powierzchni znajduje się 29 tysięcy maleńkich kryształków Swarovskiego. A dlaczego nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na zakup takiego czarnego charakteru do postawienia na regale? Łatwo się domyślić. Cena za błyszczącego Vadera to ponad 10 tys. dolarów. A jeśli tego komuś mało – liczba figurek jest limitowana i powstało ich tylko 300.

 

Każda z figurek została wykonana ręcznie. Jak podaje producent, ozdobienie jednej figurki kryształkami zajmuje około 120 godzin.

 

Trzeba jednak przyznać, że podobnych drogocennych przedmiotów dla fanów Gwiezdnych wojen nie brakuje. Przy niektórych Darth Vader od Swarovkiego to jeszcze nic! Przypomnijcie sobie choćby szachy inspirowane Gwiezdnymi wojnami albo fakt, że jakiś szczęśliwiec kupił sobie jakiś czas temu prawdziwego R2D2! To dopiero!

 

fot. materiały producenta

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska