Mel Gibson sprzedaje swoje wille w Kostaryce. Cena powala!

2017-08-16
Mel Gibson sprzedaje swoje wille w Kostaryce. Cena powala!

Aktor i reżyser postanowił spieniężyć jedną ze swoich nieruchomości. Wybór padł na posiadłość znajdującą się w kostarykańskiej dżungli.

Mel Gibson jest właścicielem niezwykle interesującego kawałka ziemi – znajduje się on na należącym do Kostaryki półwyspie Nicoya. Odtwórca roli Williama Wallace’a w Braveheart posiada fragment sąsiadującej z Oceanem Spokojnym dżungli, w której znajduje się nie jedna, a aż trzy wille!

 

 

Każda z nich jest bogato wyposażona – znajdują się w nich ozdoby nawiązujące do kostarykańskiej historii, a także płytki sprowadzane z Hiszpanii oraz Włoch. Wszystkie wille znajdują się w niewielkiej odległości od sąsiadujących z Pacyfikiem plaż. Posiadają rzecz jasna w pełni wyposażone kuchnie, a także miejsca przeznaczone na grillowanie, baseny oraz przytulne werandy.

 

 

Największa z nich o nazwie Casa Guacanaste posiada siedem sypialni i aż osiem łazienek. Pozostałe dwie – Casa Barrigona i Casa Dorada – nie są aż tak okazałe, ale z pewnością gwarantują warunki wystarczające do przyjemnego wypoczynku. A miejsca, by zaprosić nawet kilkunastu znajomych z pewnością wystarczy.

 

 

Niestety, jak można by się spodziewać, cena nie należy do najniższych – Mel Gibson oczekuje, że przyszły właściciel za posiadłość zapłaci 29,75 milionów dolarów. Czyli trochę więcej, niż Jon Bon Jovi chciał dostać za swoje mieszkanie w Nowym Jorku.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska