Prosecco prosto z food trucka – co za wspaniały pomysł!

2017-08-17
Prosecco prosto z food trucka – co za wspaniały pomysł!

W ciągu ostatnich kilku lat food trucki na dobre wpisały się w krajobraz polskich miast. Takiego jednak jeszcze u nas nie było – a zdecydowanie powinien!

Hamburgery, ramen, frytki belgijskie, lody, pad thai, pizza… Oferta food trucków, które można spotkać na ulicach oraz specjalnie organizowanych zlotach w ogromnej większości składa się z jedzenia. A przydałoby się przecież także coś do picia…

 

 

Nie jesteśmy pewni, czy właśnie w ten sposób rozumowali pomysłodawcy z Bubble Bros, ale ich pomysł na biznes okazał się strzałem dziesiątkę. Z niewielkiej ciężarówki sprzedają bowiem schłodzone prosecco. Pojazd zaczął jeździć po Londynie, gdzie niemal od razu stał się hitem wśród mieszkańców i turystów. Oprócz niecodziennego asortymentu, van zwraca również uwagę swoim wyglądem – bąbelkowy napój jest bowiem sprzedawany z wnętrza Piaggio Ape, czyli niewielkiego, trójkołowego włoskiego dostawczaka. Właściciele biznesu nie tylko jeżdżą nim po ulicach, ale również pojawiają się – oczywiście za odpowiednią opłatą – na weselach i innych uroczystościach. Interes idzie dobrze – kalendarz na 2018 niemal mają niemal w całości zapełniony.

 

 

Wspomniany samochód nie jest jednak jedynym pojazdem w ofercie Bubble Bros. Firma posiada również zabytkowy motocykl, który także służy jako mobilna platforma sprzedaży. Mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy podobny pojazd również na naszych ulicach!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska