Chcesz randkować online? Musisz mieć tę jedną cechę!

2017-08-24
Chcesz randkować online? Musisz mieć tę jedną cechę!

Będziesz zaskoczony. Zarówno cechą, jaką musisz mieć, jak i wyjaśnieniem, dlaczego właśnie tą.

Jeśli chodzi o imponowanie kobietom na Tinderze, Bumble, GlutenFreeSingles lub jakiejkolwiek tam sobie wybierzesz innej aplikacji, to istnieje naprawdę wiele szczegółów, na które warto byś zwrócił uwagę. Oczywiście jeśli chcesz uniknąć tego przerażającej „eksterminacji kciukiem w lewo”, czyli zostać odrzuconym.

 

Na początku powinieneś wiedzieć, że kobiety nienawidzą facetów, którzy noszą szorty z wielkimi kieszeniami, oglądają anime i czytają komiksy. Nie rób tego. A jeśli absolutnie musisz to zrobić, spróbuj wówczas, kiedy nikt cię nie widzi, a potem nie mów o tym nikomu. Miej taką swoją małą tajemnicę.

 

Z drugiej strony, kobiety ekscytują się mężczyznami, którzy piją rzemieślnicze piwa, jedzą zdrowe potrawy, szanują kobiety i mają uczucia oraz ubierają się tak, jakby wyciągnięto ich z hipsterskiej reklamówki. Pamiętaj, aby pokazywać te rzeczy na swoim profilu.

 

Oprócz tych mało znaczących rzeczy, jest jedna cecha, którą kobiety cenią ponad wszystko…

 

Będziesz pewnie w szoku albo co najmniej zniesmaczony, ale… one lubią gości z grubymi portfelami. Innymi słowy, lubią bogatych.

 

Z nowego badania kilku tysięcy randkowiczów, wykonanego przez Discover Financial Services oraz Match Media Group, wynika, że kasa jest bardziej atrakcyjna niż jakakolwiek inna cecha charakteru lub zaleta osobowości.

 

Jasne, że wolontariat w Afryce może ci pomóc. Albo to, że lubisz zwierzątka. Albo to, że wyglądasz jakbyś był modelem reklamującym bieliznę Armaniego. Tyle tylko, że jeśli nie masz mamony, jest po tobie.

 

W badaniu 69 procent respondentów oceniło odpowiedzialność finansową i samowystarczalność za niezwykle ważną cechę potencjalnego kochanka. Następnie było poczucie humoru z 67 procentami głosów, atrakcyjność z 51 procentami, ambicje z 50 procentami, odwaga z 42 procentami, a wreszcie skromność z 39 procentami.

Słabo? Mógłbyś sobie pomyśleć: „Kobiety są beznadziejne i interesowne”. Ale może spójrz na to z ich strony? Kobiety w badaniu, w którym wskazały na stabilność finansową jako najważniejszą zaletę mężczyzny, stwierdziły, że nie dla zakupów i błyskotek.

 

Stwierdziły, że zrobiły to, ponieważ powiązały zamożność i zasoby w banku z odpowiedzialnością, wiarygodnością i inteligencją. Bądźmy szczerzy: kobiety chcą inteligentnych, godnych zaufania mężczyzn, aby było im dobrze. Takie to dziwne?

 

Zresztą… My mamy podobnie. 61 procent mężczyzn stwierdziło, że stabilność finansowa i dobre zarobki u kobiet są niezwykle seksowne.

 

„Jeśli masz dość stabilną sytuację finansową, prawdopodobnie masz też inne dobre cechy osobowości” - stwierdziła antropolog Helen Fisher, główny doradca naukowy Match.com i pracownik naukowy Instytutu Kinseya. „Zarządzasz dobrze pieniędzmi, więc zarządzasz też dobrze swoją rodziną, przyjaciółmi i życiem. Jesteś osobą zaradną. Mówi to o tobie dużo więcej niż to, że masz dobry samochód”.

 

I wszystko jasne...

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska