Dom marzeń w kształcie odwróconej piramidy

2017-08-30
Dom marzeń w kształcie odwróconej piramidy

Istnieje szansa, że nie słyszeliście o hiszpańskim regionie Matarrana, nieopodal Katalonii i Walencji, nazywanym też „hiszpańską Toskanią”. Pięknie tam. I w dodatku stawiają TAKIE domy!

 

Eksperymenty architektoniczne świetnie sprawdzają się w pięknych okolicznościach przyrody. Wie o tym francuski deweloper Christian Bourdais, który zatrudnia najlepszych architektów o otwartych głowach i wyszukuje im jak najpiękniejszego „pola” do popisu. Tym razem padło na Hiszpanię i stosunkowo rzadko odwiedzany przez turystów zakątek tego kraju.

 

Odwrócona piramida nie brzmi jak najbardziej tradycyjny pomysł na dom, prawda? Co z tego – w Matarranie ma stanąć właśnie coś takiego! Projekt obiecuje, że będzie to zresztą zupełnie funkcjonalne. W galerii zobaczycie jak ma wyglądać wnętrze, a jeśli chodzi o kwestie okien i wentylacji – wszystko, co trzeba zostało już pomyślane.

 

Dom w kształcie odwróconej piramidy ma oczywiście mieć kilka poziomów. A także basen, który według projektu idealnie współgra zarówno z domem, jak i z otoczeniem.

 

Jeśli o nas chodzi – naprawdę chcielibyśmy pomieszkać w takim miejscu. Spójrzcie na galerię, a zrozumiecie.

 

fot. materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska