Nie zgadniecie, ile razy to zrobił – rekord świata w liczbie podciągnięć

2017-08-30
Nie zgadniecie, ile razy to zrobił – rekord świata w liczbie podciągnięć

Adam Sandel trafił do Księgi Rekordów Guinnessa – nikt tak wiele razy nie podciągnął się na drążku w ciągu sześćdziesięciu sekund.

Podciąganie na drążku nie jest ćwiczeniem łatwym (zwłaszcza dla nowicjuszy, którzy przychodzą na siłownię aby zgubić zbędne kilogramy), ale zdecydowanie jednym z najlepszych, jakie można wykonywać. I ma swoich gorących zwolenników. Jednym z najzagorzalszych jest niejaki Adam Sandel, który sam o sobie mówi „miłośnik podciągnięć”. Ten gość tak lubi to ćwiczenie, że postanowił pobić związany z nim rekord Guinnessa i wykonać je jak najwięcej razy w ciągu sześćdziesięciu sekund. Wynik, który musiał poprawić, wynosił 50 podciągnięć. I chociaż pod koniec znacznie zwolnił (co nie powinno nikogo dziwić), to ostatecznie wyszedł z tej próby zwycięsko!


 

O rekordowych osiągnięciach pisaliśmy na naszej stronie wielokrotnie. W przeszłości pojawiły się między innymi artykuły o szalonym naukowcu, który zbudował najszybszy na świecie samochodzik z wesołego miasteczka, motocykliście który przejechał całą słynną trasę wyścigu na Wyspie Man na jednym kole oraz zawodniku Tottenhamu, któremu udało się założyć najwięcej „siatek” w ciągu 30 sekund.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska