5 dodatków, o których mężczyzna powinien pamiętać

2017-09-01
5 dodatków, o których mężczyzna powinien pamiętać

Facet z klasą musi ubierać się z klasą. A o klasie stanowi nie tylko dobrze skrojony garnitur, ale też skarpetki czy portfel, które do niego dobierzesz. Liczy się detal!

A takich detali trochę do wyboru mamy. No, może zwykle mniej niż kobiety, które przerastają nas choćby pod względem możliwości wyboru biżuterii. Ale jednak do wyboru do koloru! Do sklepów, które zapewniają nam męskie dodatki najwyższej jakości należy Gent's Atelier. A oto pięć dodatków, o których według nas facet zdecydowanie powinien pamiętać!

 

Krawat

 

Podstawa. Jasne, są okazje, że się nie przyda, bo wypadałoby założyć raczej muchę. Są też takie, że nie musisz stroić się elegancko. W niczym nie zmienia to jednak faktu, że krawaty musisz mieć i to w liczbie mnogiej. Nie byle jakie, nie z wizerunkami postaci z Looney Tunes, ale eleganckie krawaty najwyższej jakości.

 

Knit

 

Knit to taki krawat dla tych, którzy chcą mieć coś pod szyją, ale nie chcą wyglądać zbyt formalnie. Inaczej mówiąc: krawat na luźniejsze okazje – do jeansów i lekko przetartej, ale stylowej marynarki. Knity zwykle są wykonane z wełny i kaszmiru i ostatnio święcą triumfy także w Polsce. No i dobrze, bo to bardzo fajny, stylowy dodatek!

 

Poszetka

 

Butonierka bez wystającej z niej poszetki wygląda trochę dziwnie, pusto. Jak wazon w salonie bez kwiatów albo jak samochód bez kierowcy. Dlatego warto o niej pamiętać – nie tylko fajnie wygląda, ale także jest nie pozostawiającą wątpliwości oznaką, że noszący ją mężczyzna dba o siebie i wie, co założyć, żeby dobrze wyglądać. No, oczywiście o ile poszetka jest dobrze dobrana do reszty stroju!

 

Skarpetki

 

Ze skarpetkami jest tak jak z bokserkami – muszą być porządne. A wręcz stylowe. Od dawna nie wystarcza, że są względem garnituru w odpowiednim kolorze. Od stylowego mężczyzny wymagamy coraz więcej! Ekskluzywne skarpetki firmy London Sock Co. spełniają wszystkie nasze wymagania.

 

Portfel

 

Ważny, bo wyjmujesz z niego pieniądze (lub kartę płatniczą). A przecież wydając pieniądze, często niemałe, chcesz wyglądać jak facet, który chce i lubi to robić. Porządny portfel to podstawa! A właściwie nawet portfele, bo przecież nie wypada mieć jednego do wszystkich stylizacji. Krótko mówiąc: z portfelem jest trochę tak, jak z zegarkiem. To gadżet. A przecież mężczyźni lubią gadżety.

 

Wszystkie dodatki pokazane w artykule są dostępne w Gent's Atelier, czyli sklepie dla tych, którzy wiedzą, że diabeł tkwi w szczegółach.

 

fot. materiały promocyjne

 

Materiał partnerski

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska