Robert Lewandowski jako... projektant mody (dla Vistuli)

2017-09-01
Robert Lewandowski jako... projektant mody (dla Vistuli)

Najsłynniejszy polski piłkarz tym razem nie został wyłącznie modelem Vistuli. Wraz z marką stworzył limitowaną kolekcję "Robert Lewandowski Collection for Vistula jesień-zima 2017/2018".

 

Nasz as współpracuję z Vistulą od lat. Jest twarzą marki i jej modelem. Dotychczas jednak współpraca właśnie do tego się ograniczała. Robert nosił to, co zaprojektowano w Vistuli.

 

Tym razem mamy do czynienia z prawdziwym hitem. Robert Lewandowski, wraz z Wojciechem bednarze, głównym projektantem Vistuli, stworzyli limitowaną kolekcję, wspólnie. Oczywiście ciężar projektu wzięła na siebie Vistula, ale napastnik odcisnął na kolekcji piętno swojego stylu, który określa jako "niewymuszoną swobodę i dbałość o szczegóły". "Na co dzień sięgam po ubrania, które dają się łatwo zestawić, i taka jest też moja kolekcja: praktyczna i ponadczasowa" - mówi Robert Lewandowski.

 

Obok dopasowanych garniturów w kolekcji znalazły się kardigany, golfy, militarne kurtki i parki z kapturami, longsleevy, koszule, a także skórzane kurtki. Kolekcja "Robert Lewandowski Collection for Vistula jesień-zima 2017/2018" rzeczywiście pozwala poczuć się swobodnie. A może to kwestia tego, że jej twórca jest urodzonym modelem? Tylko zobaczcie na zdjęcia w naszej galerii. 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska