Fotel dla gracza? Trudno o lepszy wybór

2017-09-01
Fotel dla gracza? Trudno o lepszy wybór

Są takie weekendy, które chce się spędzić nie wychodząc z domu, siedząc w fotelu i po prostu grając na konsoli w ulubioną grę. Wybór gry to rzecz jasna kwestia gustu, ale czy wyobrażacie sobie do takiego celu lepszy fotel?

 

Pierwsze, co rzuca się w oczy to design. Fotele francuskiej firmy Harows wyglądają jak skrzyżowanie klasycznych automatów z salonów gier z łożem sułtana. Czyli z jednej strony odpowiednio ozdobione i obdrapane, a z drugiej dostarczające niespotykanego komfortu. Wyglądają tak, jakby obiecywały, że przez weekend grania, gracza zabolą tylko nadgarstki.

 

Jednak wygoda i wygląd to nie wszystko. Fotele dla gracza od firmy Harows to także meble bardzo ergonomiczne, bo składane. Miło, że pomyśleli i o tym!

 

Materiały użyte do produkcji Arcade Sofy to pochodzące z recyklingu drewno, stal oraz aksamit. A jeśli chodzi o dostępne wzory – do wyboru do koloru! I, co najważniejsze, meble są wytwarzane na zamówienie, co oznacza, że wygląd swojego fotela możesz nie tyle personalizować, co wręcz samodzielnie zaprojektować. Kuszące!

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska