Ten polaroid wydrukuje ci... GIF-y

2017-09-01
Ten polaroid wydrukuje ci... GIF-y

Polaroidy wracają do łask. Może nie zastąpimy nimi aparatów cyfrowych, ale wychodzi na to, że dziś to tak samo fajne zabawki jak 20 lat temu. Ale gwarantujemy, że takiego polaroida jeszcze nie widzieliście!

 

Naciskacie przycisk, ale aparat nie wypluwa kawałka papieru ze zdjęciem. Wypluwa GIF! Tak, dobrze czytacie.

 

Urządzenie nazywa się ZIP Mobile Photo Printer i jego twórcy dobrze wiedzą, że nie żyjemy już w epoce obrazu, ale w epoce ruchomych obrazów! I właśnie ich chcą dostarczać. A że wyprodukowali aparat fotograficzny, nie kamerę, to nie chodzi tutaj o pełnometrażowe filmy, ale o GIF-y.

 

Jak to możliwe? Dobrze się domyślacie – cudów nie ma i GIF-y z aparatu wcale nie są drukowane na papierze. Zamiast zdjęcia z urządzenia wyskakuje specjalny kartridż wyposażony z mały ekran LED, na którym wyświetla się nagranie. I trwa to nie dłużej niż w przypadku zdjęć z tradycyjnego polaroida. Wszystkie GIF-y dodatkowo są zapisywane w internetowym albumie, bo ZIP Mobile Photo Printer oczywiście łączy się bezprzewodowo z internetem.

 

Że ten aparat nie jest urządzeniem, które uratuje ci życie i koniecznie musisz je mieć? No, nie da się ukryć, że to prawda. Ale dajcie spokój – czy nie jest przy okazji bezbłędną zabawką i gadżetem, który będziesz pokazywał każdemu, kogo spotkasz?

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska