Noc w „gnieździe kondora” 400 metrów nad ziemią

2017-09-04
Noc w „gnieździe kondora” 400 metrów nad ziemią

Coś dla tych, którzy od podróży wymagają mocnych wrażeń.

Jeśli chodzi o sposób spędzania wolnego czasu, ludzie dzielą się na tych, dla których długo wyczekiwany urlop oznacza w pierwszej kolejności wylegiwanie się na plaży lub przy basenie oraz tych, którzy najbardziej cenią sobie kolekcjonowanie interesujących doświadczeń. A przedmiot niniejszego artykułu zdecydowanie bardziej trafi do przedstawicieli drugiej z wymienionych grup.

 

Jeśli w bliższej lub dalszej przyszłości planujecie wyprawę do Peru, warto zastanowić się nad ofertą Skylodge Adventure Suites, którą można znaleźć w serwisie Airbnb. W tym przypadku mamy do czynienia z totalnym przeciwieństwem nudnego, standardowego hotelu. Wspomniane apartamenty to bowiem trzy przeszklone kabiny, przytwierdzone do górskiego zbocza około 400 metrów nad ziemią. Chociaż dotarcie na miejsce wymaga sporo wysiłku, to widok wszystko wynagradza:

 

 

Nocleg z „gnieździe kondora” nie należy do najtańszych – wynajęcie kapsuły na jedną noc to koszt około 2000 złotych. Pomimo tego chętnych nie brakuje i w momencie pisania tych słów najbliższe wolne terminy są dostępne za około dwa i pół miesiąca.

 

 

Nie jest to pierwszy oryginalny apartament, o którym wspominamy na naszej stronie – w przeszłości pisaliśmy między innymi o hotelu we wnętrzu starego helikoptera oraz pozbawionym… ścian i dachu!

 

Źródło: AIRBNB

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska