10 najdroższych smartwatchy na świecie

2017-09-05
10 najdroższych smartwatchy na świecie

Jeśli uważacie, że cena Apple Watcha jest nieadekwatna do oferowanych przez niego możliwości, to popatrzcie tylko na te zegarki!

Zegarek to w ogromnej większości przypadków jedyny element biżuterii, który mężczyzna jest skłonny nosić. Przez dziesiątki lat jego wygląd co prawda ulegał modyfikacjom, ale główna funkcja pozostawała niezmienna – informowanie o bieżącej godzinie. Zmieniło się to wraz z nadejściem smartwachy. Informują one nie tylko o położeniu w czasie, ale dzięki połączeniu ze smartfonem wyświetlają powiadomienia o połączeniach i aktywności w mediach społecznościowych, a dzięki wbudowanemu modułowi GPS i pulsometrowi bywają także przydatne w monitorowaniu aktywności sportowej. Na tym ich możliwości rzecz jasna się nie kończą. I chociaż „inteligentny zegarek” można kupić już za kilkaset złotych, to istnieją urządzenia, które potrafią kosztować nawet kilkanaście razy więcej. Oto 10 najdroższych smartwachy na świecie:

 

 

Jeśli spodobał wam się ten ranking, zachęcamy do rzucenia okiem także na 10 najdroższych telewizorów oraz okularów przeciwsłonecznych świata.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska