Dorociński wraca do „Pitbulla”, Pasikowski reżyserem!

2017-09-05
Dorociński wraca do „Pitbulla”, Pasikowski reżyserem!

Aktor, który w pierwszym, serialowym i filmowym „Pitbullu” grał główną rolę podzielił się informacjami na temat nowego projektu.

Gdy na początku 2016 roku na ekrany kin wchodził film Pitbull: Nowe porządki w reżyserii Patryka Vegi, wielu fanów pierwowzoru było rozczarowanych brakiem Marcina Dorocińskiego w obsadzie. Miejsce „Despera” zajął grany przez Piotra Stramowskiego „Majami” i o ile Nowe porządki były wyraźnie słabsze od serialu sprzed kilku lat, to sprawdziły się w roli niezobowiązującej rozrywki. Niebezpieczne kobiety kontynuowały drogę wytyczoną przez poprzednika, jednak w znacznie słabszym stylu. Wielu fanów serialu straciło nadzieję, że marka Pitbull kiedykolwiek powróci w oczekiwanym przez nich kształcie.

 

Marcin Dorociński podzielił się bowiem niezwykle interesującym zdjęciem na swoim profilu na Facebooku. Aktor zamieścił zdjęcie scenariusza zatytułowanego Pitbull: Ostatni pies, napisanego przez Władysława Pasikowskiego. Twórca kultowych Psówi ma w tym przypadku pełnić również rolę reżysera. Nie możemy się doczekać efektów!

 

 

 

Z dalszej treści posta dowiadujemy się, kto oprócz Dorocińskiego znajdzie się w obsadzie filmu. Aktor wymienia między innymi Krzysztofa Strońskiego oraz Rafała Mohra (a więc „Metyla” i „Nielata” z serialowego Pitbulla), a także Dorotę Rabczewską, Adama Woronowicza, Mariana Dziędziela, Cezarego Pazurę, Izabelę Kunę oraz Krzysztofa Kiersznowskiego.

 

Nie wiemy niestety, kiedy Pitbull: Ostatni pies trafi na ekrany kin. Patryk Vega, który odpowiada za poprzednie części, również nie próżnuje – na jesieni będziemy mogli obejrzeć jego najnowszy film, czyli opowiadający o polskiej służbie zdrowia Botoks.

 

foto: kadr z serialu Pitbull

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska