Hotel pod gwiazdami w sercu islandzkiego „lasu”

2017-09-05
Hotel pod gwiazdami w sercu islandzkiego „lasu”

Nocleg w ogrzewanej bańce z pięknym widokiem na zorzę polarną? To jak najbardziej możliwe!

Jak być może pamiętacie, ostatnio pisaliśmy o jednym z najbardziej niesamowitych miejsc na nocleg na świecie, czyli o „gnieździe kondora” zawieszonym 400 metrów nad ziemią. Teraz coś pod pewnymi względami podobnego, a pod innym – biegunowo różnego. Zresztą sami zobaczcie!

 

 

 

Luksusów nie ma, ale przecież nie luksusów szuka człowiek, który decyduje się na nocleg w takim miejscu. Wystarczy mu odpowiednia temperatura i obietnica przeżycia jednej z piękniejszych i bardziej niecodziennych nocy w swoim życiu. A nie mamy wątpliwości, że islandzki „las” spokojnie może tego dostarczyć (las piszemy w cudzysłowie, bo Islandia słynie na świecie m.in. z tego, że prawdziwych lasów tam nie ma).

 

W środku mieszczą się właściwie tylko dwuosobowe łóżko, stolik i lampka nocna. I nowoczesny system wentylacji, który zapewnia nie tylko odpowiednią temperaturę, ale i poziom nawilżenia. To wystarczy, żeby przeżyć noc z dala od szumu wielkich miast (tylko do Rejkaviku jest dość blisko, ale przecież to wcale nie takie wielkie miasto) i być może – w końcu łóżko jest dwuosobowe – zafundować sobie seks w pięknych okolicznościach przyrody.

 

 

Jak dokładnie widać na zdjęciach Buubble Hotel jest właściwie postawionym w głuszy przezroczystym mieszkalnym balonem. Jedna noc w nim kosztuje 295 dol. albo i więcej, zależy od terminu. Sami zdecydujcie czy to dużo w zamian za możliwość bezpiecznego przeżycia zorzy polarnej pod chmurką.

 

 

I jeszcze jedno – tak naprawdę hoteli jest więcej niż jeden. Na wypadek, gdyby chętnych było wielu, a w to nie wątpimy. Ale bez obaw: są poustawiane na tyle daleko od siebie, że jeśli namówisz ją na wspomniany seks, na pewno nikt nie będzie was podglądał!

 

 

fot. materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska