Szosówka od Ferrari: cena miażdży!

2017-09-11
Szosówka od Ferrari: cena miażdży!

Sezon rowerowy powoli się kończy, ale są kraje, gdzie jeździ się przez cały rok. Nowy rower sygnowany przez Ferrari wygląda tak, że nie chce się z niego schodzić.

 

Dwie dobrze znane włoskie firmy - rowerowa Bianchi i motoryzacyjna Ferrari - niedawno ogłosiły partnerstwo. W ciągu najbliższych kilku lat zaprojektują wspólnie zupełnie nową gamę sportowych rowerów, w tym rowerów elektronicznych. Pierwszy rower będący rezultatem tej współpracy został zaprezentowany na targach Eurobike w 2017 roku i został nazwany po prostu SF01.


Ten elegancki rower szosowy wyposażony jest w 780-gramową ramę z włókna węglowego, która wykorzystuje antywibracyjną technologię Bianchi Countervail. System ten wyeliminuje aż 80 procent wszystkich wibracji, zapewniając płynną jazdę.

 

Ręcznie malowana rama ma zastrzeżone kolory Ferrari, czyli "Rosso Corse" i "Nero Setoso". Rowery SF01 zostały wyposażone w siodło Astute One, wykonane również z karbonu i ważące zaledwie 94 gramów.


Firma Astute wyprodukowała również luksusową czarną taśmę zabezpieczającą przed wibracjami, którą oklejona jest kierownica. Koła są karbonowe, mają grafikę Ferrari i opony... Pirelli P Zero, takie jak samochody. Bianchi SF01 trafi na rynek w listopadzie 2017 roku.

 

Maszynę wyceniono na... 15 tys. euro.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska