Co ludzie uważają za zdradę?

2017-09-14
Co ludzie uważają za zdradę?

Niemal 20% kobiet w Europie (i prawie 25% mężczyzn) jest zdania, że seks analny z kimś innym niż obecny partner nie jest zdradą.

Każdy ma swoje własne postrzeganie pojęcia zdrady – dla wielu będzie nią już chociażby trzymanie się za ręce, a w innych przypadkach nawet stosunek nie będzie w ten sposób widziany. Jeden z medycznych portali postanowił przeprowadzić ankietę, w której wzięło udział 2000 mężczyzn i kobiet z Europy i Ameryki Północnej. Jej celem było wyznaczenie granicy zdrady – i musimy przyznać, że wyniki są co najmniej zaskakujące.

 

Okazuje się, że Amerykanie podchodzą do sprawy w o wiele bardziej surowy i konserwatywny sposób, a Europejczycy na ich tle wykazują się o wiele swobodniejszym podejściem do kwestii obyczajowych. Dla 99% amerykańskich kobiet i 97% mężczyzn stosunek seksualny to zdrada, podczas gdy w ten sposób myśli 85,6% kobiet i 81,4% facetów z Europy. Naprawdę zdumiewa podejście do seksu analnego, który nie jest zdradą dla 18,1% europejskich kobiet i 23,8% facetów. Aż strach pomyśleć, co w takim razie owi ludzie traktują jako zdradę...

 

 

foto: Marina_Ph / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska