Tommy Hilfiger sprzedaje penthouse w Nowym Jorku

2017-09-14
Tommy Hilfiger sprzedaje penthouse w Nowym Jorku

Być może tym razem wreszcie uda się znaleźć nabywcę!

Trudno znaleźć bardziej prestiżową lokalizację w Nowym Jorku, niż najbliższa okolica słynnego Central Parku. Nowojorska oaza zieleni jest najchętniej fotografowanym miejscem w tym mieście, a wokół niej mieszka wiele znanych twarzy – jakiś czas temu pisaliśmy o Stingu, który swoje mieszkanie w tej okolicy chciał sprzedać za 56 milionów dolarów. Zbliżoną, choć nieco niższą kwotę chce otrzymać za swój penthouse projektant mody Tommy Hilfiger.

 

Mieszkanie znajduje się w budynku słynnego, pięciogwiazdkowego Hotelu Plaza pod adresem 1 Central Park South. Jego powierzchnia wynosi „skromne” 520 metrów kwadratowych, na które składa się aż 12 pokoi. Trudno opisać słowami wystrój wnętrz – najlepiej zobaczyć to na własne oczy:

 

 

Co ciekawe, Hilfiger nie po raz pierwszy próbuje spieniężyć ową nieruchomość. W 2013 roku penthouse został wystawiony na sprzedaż za 80 milionów dolarów. W marcu 2015 roku cena została obniżona do 75 milionów, a kilka miesięcy później do 69. Nadal jednak nikt nie zdecydował się na zakup, więc w kwietniu 2017 cena spadła do 58,5 miliona. Teraz mamy do czynienia z jeszcze jedną obniżką – tym razem Hilfiger oczekuje 50 milionów dolarów. Ciekawe, czy potencjalni nabywcy się skuszą, czy też poczekają na ponowne obniżenie oczekiwań projektanta.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska