Wino odchudza! Zobacz ile trzeba pić...

2017-09-15
Wino odchudza! Zobacz ile trzeba pić...

Wiadomość z kategorii kobiecych, ale my jesteśmy za równouprawnieniem i nie jesteśmy seksistami. Dbacie o sylwetkę? Mamy bardzo dobrego newsa!

17 razy się zastanawialiśmy, czy to na pewno informacja dla was, czy taka z kategorii takich, które oblecą wszystkie kobiece serwisy i portale, a mężczyzn nie zainteresują.

 

No bo my pijemy przecież piwo, wódkę, whisky, a kobiety to wino... No ale to jest przecież bzdura i seksizm! Każdy pije co chce, a wśród facetów miłośników wina jest dużo i coraz więcej, jak wśród kobiet zresztą.

 

Po drugie, to kobiety dbają o sylwetkę, a nam jest wszystko jedno. Serio? Już nie, mamy nadzieję. Tak samo chcemy być wysportowani i szczupli, w formie i seksowni, jak nasze piękniejsze połówki.

 

Po tym wstępie, do rzeczy: wino odchudza! Pijesz = chudniesz. Huraaaaaa!!!

 

Do tego wniosku, po wielu latach badań, doszli naukowcy z... Harvarda i Washington University. Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że to nie są jakieś hochsztaplerskie uczelnie, ale najlepsze uniwersytety świata (zwłaszcza Harvard). Jak już coś badają, to nie ma ściemy.

 

Zatem wino odchudza. Jak? Wspomaga zrzucanie wagi o 70 proc. Pod jednym warunkiem, który ucieszy was jeszcze bardziej: trzeba pić regularnie, średnio dwie lampki dziennie.

 

Jak wino odchudza, zapytacie pewnie... W winie znajduje się resweratrol, związek chemiczny, który nie dopuszcza do rozrostu tkanki tłuszczowej. I tyle.

 

Zatem, na zdrowie! A kto chciałby polemizować, zapraszamy do Massachusetts. Tak jest Harvard, można podyskutować z profesorstwem.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska