BMW stworzyło rower inspirowany modelem M5

2017-09-15
BMW stworzyło rower inspirowany modelem M5

To prawdopodobnie jedna z najtańszych możliwości, żeby stać się właścicielem pojazdu, na którym słynny symbol „M” został umieszczony fabrycznie.

Najnowsze wcielenie BMW M5 jest najmocniejsze w historii. Supersedan rodem z Bawarii, który został zaprezentowany na tegorocznym autosalonie we Frankfurcie może się pochwalić 4,4-litrowym silnikiem V8, który generuje moc niemal 600 koni mechanicznych i pozwala samochodowi rozpędzić się od zera do setki w mniej niż 3,5 sekundy. Teraz zaprezentowano pojazd, który co prawda pod względem osiągów nie może się z nim równać, ale stylu odmówić mu nie można.

 

 

Stworzony przez oddział BMW Lifestyle rower powstanie w zaledwie limitowanej serii, która w tym przypadku będzie liczyć 500 egzemplarzy. Jednoślad został wyposażony w osprzęt Shimano i porusza się na 28-calowych obręczach, na których znalazły się opony od firmy Continental. Nie jest to pierwszy przypadek, gdy model BMW służy za inspirację do stworzenia roweru – kilka miesięcy temu informowaliśmy o jednośladzie elektrycznym, będącym idealnym uzupełnieniem do BMW i8. Podobny zabieg stosowali w przeszłości również inni producenci – między innymi Peugeot, Lamborghini oraz Bugatti.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska