Prezent roku (dla niej): orgazmobudzik!

2017-09-18
Prezent roku (dla niej): orgazmobudzik!

Jeśli twoja dziewczyna/żona/partnerka/kochanka ma problem z porannym wstawaniem, kup jej ten prezent. To wibrator, który budzi orgazmem.

Potraktuj to co przeczytasz na luzie i nie napinaj się śmiertelnie. Jasne, że wolałbyś sam codziennie budzić dziewczynę pieszczotami i codziennie fundować jej orgazm na "dzień dobry". Ale bądźmy realistami, od poniedziałku do piątku rano myślisz raczej o tym, czego będzie chciał od ciebie szef, że zaraz staniesz w korku, a liczba maili do odpisania jest naprawdę duża. Plus trzeba się ogolić i umyć zęby!

 

Firma Little Rooster wyprodukowała budzik-wibrator. Idealną rzecz, którą możesz ofiarować swojej dziewczynie jako zabawkę, żart, ale też całkiem poważnego "wspomagacza" jej doskonałego humoru. Jeśli tylko masz odpowiedni dystans...

 

Jak działa "mały kogut" (Little Rooster)...? Jak na załączonym obrazku. Kobieta umieszcza urządzenie w majtkach, uprzednio ustawiając godzinę budzenia. Także melodyjkę i częstotliwość wibracji (można wybrać spośród 16 trybów). Rano, zamiast okropnego dzwonienia wibrator budzi posiadaczkę pięcioma minutami wibracji, zapewniając - według producentów - ożywczy orgazm.

 

 

Urządzenia nie trzeba stosować codziennie, można czasami. Co ważne, poza tym, że Little Rooster jest budzikiem, jest też całodziennym łechtaczkowym wibratorem. Koszt - równowartość 70 funtów...

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska