Na Tajwanie powstał hotel… gamingowy!

2017-09-21
Na Tajwanie powstał hotel… gamingowy!

Ech, gdyby tak móc wyjechać gdzieś daleko i w spokoju pograć na komputerze…

Podczas wyjazdów wakacyjnych powinno się nie tylko odpoczywać, ale również oddawać ulubionym aktywnościom, na które na co dzień zwyczajnie brakuje nam czasu. Problem pojawia się jednak, gdy naszym hobby są gry komputerowe – trudno spakować do walizki konsolę lub komputer razem z monitorem…

 

Naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy na wakacjach chcieliby pograć na sprzęcie z prawdziwego zdarzenia wyszli właściciele pewnego hotelu na Tajwanie. W ich przybytku każdy pokój dwuosobowy został wyposażony w typowo gamingowe komputery (z procesorami Intel i5-7400, 16 GB pamięci RAM oraz karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti), w komplecie z 32-calowymi monitorami Asusa i fotelami firmy DXRacer.

 

 

Jakby tego było mało, w hotelowym lobby znajduje się jeszcze większa strefa do grania – hotel wydaje się być idealnym miejscem na wypad z przyjaciółmi. Takimi, którzy nieszczególnie lubią oglądać zabytki.

 

 

Średnia cena pokoju w tym hotelu wynosi około 100 dolarów, ale istnieje również możliwość wynajmu godzinowego. Ceny wahają się od 12 dolarów za godzinę w weekendy do 75 dolarów za 15 godzin. Hotel znajduje się w Zhangli w dystrykcie Taoyuan, około godzinę drogi od Taipei.

 

A jeśli szukacie innego ciekawego hotelu, rzućcie okiem na peruwiańskie „gniazdo kondora” lub islandzki hotel-bańkę.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska