Brzuchacze, nie odchudzajcie się!

2017-09-25
Brzuchacze, nie odchudzajcie się!

Tatusiowy brzuszek stał się trendem. Kobiety uwielbiają lekki tłuszczyk i jarają się mężczyznami „niedoskonałymi”...

... jak Leo DiCaprio, Seth Rogen czy nasz Tomasz Karolak. Niedoskonałymi tam, gdzie my myślimy, że powinien mieścić się sześciopak.

 

Właśnie pojawiła się nowa analiza, tym razem z Pornhuba. Potwierdza ona, że tak, kobiety dostają fioła na widok włochatych tatusiów.

 

To nie jest tak, że kobiety wpisują „włochaty” i „tatuś”. Raczej filmy z takimi mężczyznami sprawiają im najwięcej radości. Zdecydowanie większą niż z kolesiami w typie bohaterów okładek „Men's Health”.


Zauważcie, że nam wydaje się zupełnie odwrotnie. Jesteśmy przekonani, że sześciopak to droga do serca kobiet. Tymczasem sześciopak odrzuca, a kobiety nie przepadają za przesadnie idealnymi facetami (idealnymi z punktu widzenia rzeźbiarzy).

 

Chociaż fascynacja kobiet tatusiami wydawać się może pozbawiona sensu, to z perspektywy ewolucyjnej jest zasadna. Kobiety absolutnie uwielbiają mężczyzn w średnim wieku, a prof. Richard G. Bribiescas z Yale twierdzi, że kobiety są bardziej zainteresowane facetami, którzy mają niższy poziom testosteronu, mniej masy mięśniowej i więcej tłuszczu.

 

Pamiętajcie jednak, że każda kobieta jest inna. Niektóre wolą tatusiów, z owłosionymi brzuchami i klatkami piersiowymi, a inne preferują modeli z reklam bielizny. Psycholog ewolucyjny Nigel Barber powiedział dziennikarzom „The Daily Star”: „Kobiety wolą mężczyźn, którzy są zdrowi fizycznie i są o pięć centymetrów wyżsi od nich”.

 

 

Modę na tatusiów postanowiła wykorzystać firma, która zamierza produkować torebki-nerki w kształcie otłuszczonych brzuchów. To dość obrzydliwe, ale dzięki torbie można zostać tatusiem bez opychania się śmieciowym żarciem. Nawet jak się jest hipsterem.

 

Fot: Columbia Pictures/screen

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska