Google i Levi's wyprodukowali kurtkę z dostępem do internetu

2017-09-26
Google i Levi's wyprodukowali kurtkę z dostępem do internetu

Kurtka to, przynajmniej teoretycznie, przedmiot służący do ochrony przed zimnem. No, jeszcze do tego, żeby dobrze wyglądać. Tak było do tej pory. Teraz, dzięki Google'owi i Levi'sowi za pomocą kurtki... połączysz się z internetem.

Nazywa się Levi's Commuter Trucker Jacket i ma być przydatna wszystkim tym, którzy lubią smartwatche, ale potrzebują czegoś jeszcze bardziej... naturalnego. Bo kurtka od Google'a i Levi'sa działa jak smartwatch – pozwala łatwo i intuicyjnie sterować prostymi zadaniami, na swoim smartfonie, choćby przełączać utwory na Spotify. Z tą kurtką zrobisz to wszystko za pomocą prostych gestów, ustalonych ruchów ręką.

 

Przeznaczona jest – zgodnie z nazwą – dla tych, którzy dużo jeżdżą po mieście i niezbyt wygodne jest dla nich ciągłe operowanie smartfonem. Czyli na przykład dla rowerzystów albo dla tych, którzy notorycznie trafiają na najbardziej zatłoczone autobusy i tramwaje. Zamiast gapić się w ekran, wystarczy połączyć kurtkę ze smartfonem za pomocą bluetootha.

 

 

Taka przyjemność kosztuje 350 dol. Drogo, jak na rzecz, bez której – bądźmy szczerzy – można się obejść. Ale kto nie lubi małych przyjemności? I gadżetów?

 

Wspólne dzieło Levi'sa i Google'a trzeba oczywiście ładować, ale wystarczy robić to raz na dwa tygodnie. Jest kompatybilna z telefonami wykorzystującymi Androida 6.0.1 i nowsze oraz iOS 10 i nowsze.

 

Kurtka pojawi się w sprzedaży jutro, ale tylko w wybranych sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych. Od przyszłego tygodnia będzie ją można kupić online.

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska