Powieść w świecie „Twin Peaks”. Zobacz... zwiastun

Powieść w świecie „Twin Peaks”. Zobacz... zwiastun

Mark Frost, współtwórca kultowego serialu „Miasteczko Twin Peaks”, zapowiada powieść, która ma „pogłębić tajemnice słynnego miasteczka”. Tytuł: „Sekretna historia Twin Peaks”.

Fani Miasteczka Twin Peaks z niecierpliwością czekają na kontynuację telewizyjnego hitu, która zapowiedziana jest na 2017 rok. Zresztą kto nie jest ciekaw, co wymyśli David Lynch po latach filmowego milczenia, w dodatku powracając do znanego na całym świecie miasteczka i lubianych bohaterów? Po takim ekscentryku jak on można przecież spodziewać się wszystkiego.

 

 

Twórcy kontynuacji znanego serialu robią zresztą wszystko, żeby jeszcze podgrzewać atmosferę przed premierą nowej serii Miasteczka Twin Peaks. Informacje są stopniowo dozowane i intrygujące. Weźmy na przykład obsadę: do kilkorga znanych z wcześniejszych odcinków aktorów dochodzą nowi, i to ciekawi. W nowych odcinkach pojawią się m.in. muzycy: Trent Reznor z Nine Inch Nails, lider zespołu Pearl Jam Eddie Vedder czy młoda i seksowna piosenkarka Sky Ferreira. Wśród członków obsady miał znaleźć się także David Bowie, który niestety zmarł w styczniu tego roku.

 

Teraz przyszła pora na kolejną porcję nowości: historia tajemniczego zabójstwa Laury Palmer zostanie pogłębiona dzięki literaturze. Powieść zatytułowaną The Secret Story of Twin Peaks zapowiada Mark Frost, czyli mniej znany współtwórca Miasteczka Twin Peaks, który w praktyce jest za kultowy serial odpowiedzialny w przynajmniej takim samym stopniu co Lynch.

 

Książkę zapowiada krótki zwiastun filmowy, który możecie obejrzeć poniżej. Tajemnicze rządowe dokumenty i kadry filmowe mogą rozbudzić apetyt. Nie wspominając nawet o słynnym placku wiśniowym!

 

 

Dla porównania pierwsza, niewielka, filmowa zapowiedź nowej serii Miasteczka Twin Peaks. Jak pisałem chwilę wcześniej, twórcy ujawniają wszelkie informacje STOPNIOWO.

 

 

Premiera powieści Frosta w Stanach Zjednoczonych odbędzie się już 18 października.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska