Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.

Piotr Kędzierski mówi SINE METU! Nowa akcja whiskey Jameson

2017-09-27
Piotr Kędzierski mówi SINE METU! Nowa akcja whiskey Jameson

Znany dziennikarz radiowy i telewizyjny, prezenter i DJ – Piotr Kędzierski – rozpoczął współpracę z marką whiskey Jameson. W ramach kooperacji popularny Kędzior wystąpił w materiale video, w którym tłumaczy co dla niego oznacza SINE METU – łacińskie motto, które od ponad 200 lat towarzyszy whiskey Jameson. Film można zobaczyć w kanałach społecznościowych marki Jameson.

Żyj pełnią życia

Piotr Kędzierski to człowiek, który nigdy nie obawia się podjąć ryzyka i podążać za głosem swojego serca. W swoim życiu imał się różnych profesji – od pracy w kanadyjskiej restauracji przez fuchę kablarza aż po prowadzenie najbardziej odjechanych audycji radiowych. Niezależnie od etapu swojej kariery popularny Kędzior doskonale wiedział, że życie jest po to, by się nie bać, żyć pełnią życia i robić wszystko w zgodzie ze samym sobą.

 

Bez strachu

Taka postawa znajduje odzwierciedlenie w łacińskim motto whiskey Jameson SINE METU, co oznacza „bez strachu”. To filozofia życiowa podkreślająca wartości, takie jak: indywidualność, życie wedle własnych zasad, odwaga, nieodkładanie niczego na później, nie poddawanie się. Chcąc zwrócić uwagę na pokrewieństwo zasad marki z drogą życiową Piotra Kędzierskiego, Kędzior zdecydował się wesprzeć markę Jameson, występując w dynamicznym, dwuminutowym filmie, w którym wyjaśnia, czym jest filozofia SINE METU.

 

Współpraca na dłużej

– Uważam, że warto być odważnym, aby pozostać młodym. To nie żaden banał rodem z książek coachingowych. Te słowa doskonale oddają ducha postawy SINE METU, udowadniającej, że warto robić swoje i nie chodzić po utartych ścieżkach. Tego typu zasady są mi bardzo bliskie, dlatego nie zastanawiałem się nawet chwili, kiedy marka Jameson zaproponowała mi współpracę. Wspólnie rozpropagujemy tę postawę i będziemy robili masę fajnych rzeczy. Szczegóły już wkrótce – mówi Piotr Kędzierski.

 

– Jestem przekonany, że charakter i dotychczasowa kariera Kędziora doskonale odzwierciedlają motto marki Jameson. Dlatego gdy postanowiliśmy zainicjować akcję, wspierającą postawę SINE METU, od razu pomyśleliśmy o Piotrze Kędzierskim. Film to dopiero początek naszej kampanii. Współpraca ma charakter długofalowy, a w przygotowaniu mamy kilka dużych niespodzianek – mówi Arkadiusz Dobosz, Whiskies Marketing Manager w Wyborowa Pernod Ricard.

 

Film w ciągu zaledwie czterech dni od premiery przekroczył 400 tysięcy wyświetleń. Dostępny jest pod adresem https://www.facebook.com/Jameson.WPolsce/

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska