Randkujesz online? Używaj tych 5 słów!

2017-10-02
Randkujesz online? Używaj tych 5 słów!

Kawiarnie i kina już dawno zastąpiły Tinder i inne randkowe serwisy, a nawet flirtowanie na Messengerze. Oto słowa, które podniosą twoją szansę na sukces.

Największym problemem mężczyzn, którzy wybrali randkowanie online, jako formę podrywu, jest stworzenie fatalnego profilu. Wypisujemy jakieś głupoty o miłości do klubu sportowego, kłopotach w pracy i używamy słabych zdjęć. Tymczasem kwestia właściwie stworzonego profilu jest kluczowa, żeby nie zostać przesuniętym w lewo (w ten sposób odrzuca się kogoś na Tinderze).

 

Co pisać? Serwis eHarmony przeanalizował 12 tys. profili facetów i wyodrębnił 5 słów, które podnoszą prawdopodobieństwo, że spodoba się dziewczynie. Oto one.

 

Numer jeden to "ćwiczący, prowadzący zdrowy tryb życia, będący fit". Ta informacja podnosi szanse aż o 96 proc. Na drugim miejscu znalazło się słowo... spostrzegawczy (cokolwiek ono znaczy w omawianym kontekście. Daje extra 51 proc. szans.

 

Na trzecim miejscu znalazł się opis w postaci "spontaniczny" (+45 proc.), a na kolejnych "otwarty" (+44 proc.) i "optymistyczny" (+39 proc.).

 

A zatem, gdybyśmy to my tworzyli opis-profil na Tinderze, napisalibyśmy: "Cześć, jestem Janek. Prowadzę aktywny tryb życia, sporo ćwiczę. Jestem spostrzegawczy i spontaniczny, a w kontaktach z nowo poznanymi dziewczynami otwarty. Moją cechą jest też wieczny optymizm".

 

Wszystko jasne, prawda? Możecie skopiować za friko!

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska