Co reklamuje gwiazda Hollywood?

2017-10-02
Co reklamuje gwiazda Hollywood?

Wild Turkey, legendarna marka burbonu, rozwija współpracę z laureatem Oscara, Matthew McConaughey, który wcielił się w role aktora i reżysera, prezentując kolejny spot reklamowy w ramach globalnej kampanii „It’ll find You”.

Laureat Oscara, Matthew McConaughey, objął stanowisko dyrektora kreatywnego Wild Turkey w 2016 r. Od tego czasu urzeczywistnia i odkrywa na nowo własną wizję marki w kolejnych odsłonach kampanii.


Obecnie stanął na czele działań reklamowych legendarnego burbonu w ramach globalnej kampanii marketingowej pod hasłem „It’ll find You” (ang. „sam Cię znajdzie”) i zaprezentował drugi spot reklamowy ze swoim podwójnym udziałem - jako aktora i reżysera. Nowy spot telewizyjny pokazuje spokój, niewymuszoną swobodę i autentyczność marki - mówi McConaughey. Lata temu, gdy poznałem Jimmy’ego i Eddiego Russellów, mistrzów destylacji Wild Turkey i twórców legendy tej marki, od razu wiedziałem, że Wild Turkey ma coś w sobie. Russellowie nie boją się robić rzeczy tak jak trzeba, nawet jeśli wybrana przez nich droga nie jest najłatwiejsza. Nie zmieniają receptury, żeby dostosować się do chwilowych trendów. Jeśli w swoim życiu kierujesz się podobnymi zasadami, zrozumiesz hasło marki. Wild Turkey sam Cię znajdzie, tak jak spełnienie osiągają ci, którzy pozostają wierni sobie.


Nowy spot emitowany na całym świecie w ramach globalnej telewizyjnej, prasowej i internetowej kampanii reklamowej można obejrzeć pod linkiem tutaj.


Włączenie Matthew do rodziny Wild Turkey było najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć – mówi Bob Kunze-Concewitz, dyrektor generalny grupy Campari, która jest właścicielem marki Wild Turkey. Ucieleśnia on ducha marki. Pozwolił on również milionom ludzi poznać niezachwianą dumę i niezmienną jakość burbonu Wild Turkey.


Wild Turkey to przykład prawdziwego burbonu rodem z Kentucky. Alkohol o ponad 150-letniej tradycji, powstaje w destylarni założonej w 1869 roku przez rodzinę Ripy, na wzgórzach zwanych Wild Turkey Hills w Lawrenceburgu. To wyjątkowy trunek nie tylko ze względu na swoją wieloletnią tradycję, ale także proces wytwarzania i doskonałą recepturę. Swój szlachetny charakter zawdzięcza między innymi temu, że jest starzony minimum 6 lat i destylowany według najwyższych norm jakości. Z wyróżniającą go, zwiększoną zawartością procentową alkoholu, od lat cieszy się mocną pozycją wśród amerykańskich whiskey, a jego niezmiennej receptury od lat pilnuje legendarna rodzina Russellów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska