Warszawa po godzinach - medycyna estetyczna

2017-10-03
Warszawa po godzinach - medycyna estetyczna

Warszawa oferuje niezliczoną ilość sposobów na spędzenie wolnego czasu. Tym razem podpowiadamy, gdzie wybrać się w jesienne popołudnie i połączyć przyjemne z pożytecznym. Słowem - gdzie zadbać o profesjonalną pielęgnację estetyczną.

Wybór kliniki medycyny estetycznej w Warszawie - to zadanie niełatwe, bo mniejszych i większych gabinetów estetycznych nie brakuje. Warto więc zdać sobie sprawę z tego, czego oczekujemy - zarówno jeśli chodzi o portfolio zabiegów, standardy lokalu jak i jego dostępność. Nasza rekomendacja na jesień - Klinika Miracki.

 

Design na wyciągnięcie ręki


W warszawskich korkach można nawet w oczekiwaniu na największą przyjemność wielokrotnie stracić cierpliwość, jeszcze zanim zdążymy nacieszyć się smakiem tej przyjemności. Dlatego decydując się na dzień dla pielęgnacji wybierzcie klinikę medycyny estetycznej, do której dostaniecie się bez trudu. Klinika Miracki z pewnością spełnia to wymaganie, bowiem ten sam poziom usług i szerokie portfolio zabiegowe marki jest dostępne dla mieszkańców Warszawy w aż trzech lokalizacjach - przy al. KEN 54 na Ursynowie, w pobliżu i w prostej linii od zapracowanego „Mordoru” - przy al. Wilanowskiej 67 oraz w samym centrum miasta - przy ul. Królewskiej 18. Centrum, Mokotów i Ursynów - to jednak nie jest ostatnie słowo sieci Klinika Miracki - już niebawem otwarta zostanie również czwarta placówka.

 

Wszystkie oddziały kliniki łączy design - są prawdziwą ucztą dla oka. Niewymuszona, czysta elegancja to podstawowa zasada, która przyświecała projektantom dbającym o wizerunek kliniki. Z pewnością uda Wam się tu odpocząć od krzykliwych neonów miasta i docenić piękno harmonijnych, łagodnych biało złotych motywów, uszlachetnionych twórczością Małgorzaty Kosiec - współczesnej polskiej malarki, której impresjonistyczne prace dyskretnie dodają pastelowego wdzięku wnętrzom kliniki.

 

 

Dyskrecja i takt


Z pewnością w Klinice Miracki nie spotkacie się z agresywną afirmacją showbusinessu. Nie ma tu ani paparazzi, ani zdjęć celebrytów odwiedzających gabinety. Również personel kliniki stawia na dyskrecję i rzetelność - nie zaś na własną karierę medialną. Poza właścicielami kliniki, którzy firmują markę swoim nazwiskiem nie spotkacie w Klinice Miracki lekarzy z pierwszych strony gazet. Choć z pewnością spotkacie tych, których nazwiska są najbardziej cenione wśród Pacjentów klinik medycyny estetycznej.

 

Bez wątpienia Klinika Miracki pozwoli nie tylko zadbać o profesjonalną pielęgnację, ale też da Wam możliwość złapania oddechu od głośnego i szybkiego tempa Warszawy. Cicha muzyka sącząca się z głośników, dyskretna obsługa recepcji i zawsze uśmiechnięte pielęgniarki przeniosą Was na kilka chwil w kojący, zwolniony rytm miasta. Warto to zatrzymanie tempa poczuć na własnej skórze choć raz.

 

Kompleksowe podejście


Jednak ani design ani miła atmosfera nie stworzą kliniki medycyny estetycznej. Do tego potrzebna jest nowoczesna, kompleksowa oferta zabiegowa. I w tym zakresie Klinika Miracki jest zdecydowanym warszawskim liderem. Portfolio zabiegowe składające się z ponad stu zabiegów, z wykorzystaniem kilkudziesięciu urządzeń najnowszej generacji (niektórych dostępnych wyłącznie tu) przyprawia o zawrót głowy. Niezależnie od tego, z jakim problemem estetycznym zgłosicie się podczas konsultacji kosmetologicznej lub medycznej - z pewnością otrzymacie co najmniej kilka alternatywnych propozycji terapii. Od całkowicie nieinwazyjnych, łagodnych zabiegów, poprzez nowoczesne technologie laserowe lub chirurgiczne.

 

Trudno o znalezienie drugiej kliniki, w której oferta zabiegowa jest tak bogata i dopasowana do potrzeb Pacjenta. Możliwość skomponowania własnego planu terapeutycznego, opracowanie terapii skojarzonych wykorzystujących kilka różnych rozwiązań medycznych - to podstawowy atut Kliniki Miracki.

 

Warto tu wspomnieć choćby o nowoczesnych laserowych metodach usuwania tatuażu - Klinika Miracki jako jedyna w Polsce dysponuje dwoma laserami pikosekundowymi: Discovery Pico i PicoSure - uznanymi na świecie za najskuteczniejsze lasery przeznaczone do likwidacji tatuażu w tym tatuażu kolorowego.

 

Z kolei w zakresie jednego z najpopularniejszych w Polsce zabiegów medycyny estetycznej czyli epilacji laserowej - również jako jedyna klinika - firma Państwa Mirackich dysponuje dwoma nowoczesnymi laserami - aleksandrytowym Motusem i diodowym Vectusem. Pierwszy lepiej sprawdza się u osób o jasnym owłosieniu, drugi jest uznawany za najskuteczniejszy laser do epilacji.

 

I na koniec - nieinwazyjny lifting. W ostatnich miesiącach rekordy popularności biją zabiegi z wykorzystaniem wysokoenergetycznych fal ultradźwiękowych - HIFU. I również w tym przypadku Klinika Miracki pozostawia Pacjentowi wybór pomiędzy dwoma najnowocześniejszymi urządzeniami pracującymi w tej technologii - całkowicie bezbolesnym SonoQueen i szybszym Ultraformerem III.

 

Od chirurgii do zabiegów lunchowych


Imponuje również zakres wskazań z jakimi możecie zgłosić się do Kliniki Miracki. Od interwencji chirurgicznych - plastyki twarzy, piersi (w tym z wykorzystaniem nowatorskich laserowych metod lipotransferu) poprzez klasyczne zabiegi medycyny estetycznej - powiększanie ust, wolumetria, likwidacja zmarszczek, mezoterapia, najnowocześniejsza mikrodermabrazja Hydrafacial - wszystkie te zabiegi możecie wykonać w Klinice Miracki.

 

Jednak znajdą tu miejsce dla siebie również osoby, które poszukują zabiegów bardziej specjalistycznych z zakresu dermatologii, laryngologii czy ginekologii estetycznej i regeneracyjnej.

 

A wreszcie wszyscy, którzy chcieliby popracować nad perfekcyjnym wymodelowaniem sylwetki, czy odmłodzeniem skóry.

 

W Klinice Miracki nie zapomina się jednak też o tym, że medycyna estetyczna to nie tylko upiekszanie ale też walka ze schorzeniami estetycznymi. Dlatego tez specjalna ofertę znajdą dla siebie Pacjenci zmagający się z problemem blizn, blizn potrądzikowych, przebarwień, rozstępów, naczyniaków czy aktywnych form trądziku. Co ważne - w zakresie tego ostatniego schorzenia Klinika Miracki jest jednym z ośrodków prowadzących badania kliniczne nad nowatorską metodą walki z tym schorzeniem - metoda Sebacia.

 

Jeśli jednak chcecie po prostu spędzić przyjemne popołudnie i skorzystać z łagodnego, szybkiego zabiegu - zapytajcie ekspertów Kliniki Miracki o wybór spośród zabiegów lunchowych - odświeżających, błyskawicznych, po których niemal natychmiast możecie zakończyć wieczór w innym godnym polecenia miejscu w stolicy. Z pewnością dopasują zabieg idealny do Waszych potrzeb.

 

Fot. 1 Klinika Miracki – harmonia designu i profesjonalizmu

Fot. 2 Zawsze możesz liczyć na perfekcyjną obsługę i relaks

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska