Lody, którymi można się upić: istnieją!

2017-10-04
Lody, którymi można się upić: istnieją!

Lubimy procenty i lubimy słodycze. Wreszcie komuś udało się połączyć jedno z drugim!

Jakiś czas temu pisaliśmy o limitowanej serii smaków wyprodukowanych przez Haagen-Dazs. Jedna z największych firm produkujących lody na świecie, wypuściła na rynek słodycze o smaku whiskey, rumu i wódki. Tak naprawdę było to jednak badanie rynku i prezent dla mieszkańców Kanady, gdzie lody były dostępne. Problem? Zimne przysmaki miały co prawda smak alkoholu, ale nie miały go w sobie. Można to było jeść, ale C2H5OH w składzie człowiek nie uświadczył.

 

Krok we właściwą stronę postanowiła postawić firma z Baltimore, która nazywa się Arctic Buzz. Właśnie wypuściła na rynek sześć rodzajów lodów o smaku wódki, ale z wódką w środku. Zawartość alkoholu w lodach to między 8,6-8,9 procenta. No tak, zjadając takie lody można już poczuć ulubiony szum w głowie.

 

Smaki Arctic Buzz są typowo amerykańskie: to lody waniliowe, ciasteczkowe, czekoladowe i śmietankowe, z całą masą dodatków, jak czekoladowe chipsy, ciasteczka i kawałki czekolady. W naszej opinii są idealne na randkę. Niby alkoholu nie jest aż tak dużo, ale kto by się spodziewał, że można się upić lodami... 

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska