Nóż kieszonkowy zdobiony ilustracjami Franka Frazetty

2017-10-14
Nóż kieszonkowy zdobiony ilustracjami Franka Frazetty

Dobrze mieć na podorędziu kieszonkowy nóż – nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. Tym bardziej taki nóż. Nawet jeśli rzadko potrzebujesz ostrza, będziesz miał przy sobie wyjątkowo piękny gadżet przeznaczony do robienia wrażenia na innych.

Frank Frazetta to legenda ilustracji. Artysta najlepiej czuł się w stylistyce fantastycznej – na swoim koncie miał m.in. liczne komiksy, okładki do powieści z serii o Conanie Barbarzyńcy, projekt stroju księżniczki Lei w Powrocie Jedi, wiele okładek albumów rockowych... Do grona jego wiernych fanów zaliczają się Steven Spielberg, Clint Eastwood czy George Lucas.

 

 

Wystarczająca rekomendacja? Jeśli nie, niech do dokonań zmarłego w 2010 roku artysty przekona was fakt, że znana i ceniona marka Henry William, znana z produkcji luksusowych prezentów dla mężczyzn, postanowiła złożyć mu wspaniały hołd. Wyprodukowała specjalną edycję kieszonkowego noża ozdobioną ilustracją Frazetty z 1972 roku. Wygląda kapitalnie.

 

 

Cena jest dostosowana do jakości produktu. Wynosi 75 tys. dolarów. Sporo, jak na kieszonkowy nóż. Właściwie niewiele istnieje na świecie podobnych noży, które kosztują więcej. Ale w tym przypadku kupujący doskonale wie, za co płaci. Przedmiot jest wykonany ręcznie, pięknie zdobione ostrze wykonane zostało z najlepszej na świecie stali damasceńskiej, a rękojeść pokryta jest 24-kratowym złotem oraz szafirami.

 

 

Gentac Silver Warrior (tak nazywa się ten nóż) jest sprzedawany wraz ze skórzanym etui i drewnianym pudełkiem. Przecież takiego przedmiotu nikt nie będzie na co dzień nosić w kieszeni.

 

 

fot. materiały producenta

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska