Women@Work, czyli wyjątkowe spotkanie dla przedsiębiorczych kobiet

2017-10-16
Women@Work, czyli wyjątkowe spotkanie dla przedsiębiorczych kobiet

Redakcja zaprzyjaźnionego magazynu o modzie „Harper's Bazaar” zaprasza na spotkanie dla wszystkich kobiet sukcesu. Przekażcie swoim partnerkom!

W kolejnej edycji cyklu uczestniczki spotkają się z redaktor naczelną „Harper’s Bazaar” Joanną Górą, Joanną Malinowską-Parzydło – influencerką biznesu oraz autorką bloga i książki Jesteś marką, dyrektorką PR i trenerką komunikacji Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, właścicielką marki modowej Anną Kuczyńską i kobietą biznesu oraz byłą modelką Bogną Sworowską. Podczas prelekcji i grupowych warsztatów panie dowiedzą się, że sukces nie jest domeną jedynie wyjątkowych, wybranych kobiet. Prowadzące krok po kroku wytłumaczą, że sukces to kwestia dobrze opracowanego planu i że siła do jego realizacji drzemie w każdej kobiecie.

 

Podczas spotkania prowadzące poruszą tematy budowania poczucia własnej wartości, umiejętności profesjonalnego komunikowania się, a także mierzenia skuteczności własnych decyzji – tych prywatnych i tych zawodowych. Co zrobić, aby te decyzje były zawsze trafne?

 

Prowadzące przedstawią także kluczowe zasady ubioru biznesowego, na uczestniczki czeka również profesjonalna sesja zdjęciowa. Każda uczestniczka otrzyma swoje zdjęcie sygnowane markami Solar, Harper’s Bazaar i Personal Brand Institute. Przygotujemy też specjalną okładkę Harper’s Bazaar ze zdjęciem wszystkich 30 uczestniczek. To będzie wyjątkowe spotkanie!

 

Panie, które chciałyby wziąć udział w kolejnym wyjątkowym spotkaniu przedsiębiorczych kobiet, w ramach Women@Work powinny wysłać maila z uzasadnieniem chęci udziału na adres julia.pietruszka@marquard.pl, ilość miejsc ograniczona!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska