Kostiumy halloweenowe przyczyną romansów

2017-10-20
Kostiumy halloweenowe przyczyną romansów

Jeśli szukasz ciekawej przygody, sugerujemy wybrać się na halloweenową imprezę kostiumową.

Jest sobie w internecie pewien interesujący serwis o nazwie Victoria Milan. Jego twórcy postawili sobie za cel ułatwienie nawiązywania kontaktu tym ludziom, którzy choć pozostają w związkach małżeńskich, to jednak chcieliby nawiązać intymną relację z osobami trzecimi. Nie mamy zamiaru oceniać tych, którzy decydują się skorzystać z usług Victoria Milan – postanowiliśmy jednak przytoczyć interesujące wyniki ankiety, którą serwis przeprowadził wśród swoich użytkowników z okazji zbliżającego się Halloween.

 

W krajach zachodnich (chociaż ten trend dotarł również do Polski) nieodłącznym elementem obchodów tego źle ocenianego przez środowiska konserwatywne święta jest urządzanie imprez kostiumowych. Ich uczestnicy przebierają się nie tylko za duchy, wampiry i inne potwory – ogromną popularnością cieszą się bohaterowie szeroko pojętej popkultury (hitem w zeszłym roku był kostium Harley Quinn z Legionu samobójców – galerię możecie obejrzeć TUTAJ). Okazuje się jednak, że niewinna z pozoru zabawa powoduje, że wielu jej uczestników nabiera ochoty na inny rodzaj igraszek.

 

 

Wspomniany serwis Victoria Milan przepytał niemal 10 tysięcy swoich użytkowniczek o odczucia związane z wigilią Wszystkich Świętych. Aż jedna trzecia z nich odpowiedziała, że traktuje Halloween jako świetną okazję do tego, żeby dobrze się zabawić – najlepiej w towarzystwie przystojnego faceta, który znajdzie się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Nie jesteśmy do końca przekonani, czy taki wynik nie wynika jedynie ze specyfiki miejsca, w którym została przeprowadzona ankieta, ale wierzymy, że swoje robi również magia samego kostiumu, który pozwala wcielić się w zupełnie inną rolę. A skoro mowa o kostiumach, to panie zdradziły również swoje preferencje w tej dziedzinie. Jeśli im wierzyć, to w tym roku zobaczymy takie stroje, jak:

 

  • seksowna pielęgniarka,
  • kobieta-kot
  • zombie, mumie, potwory
  • zmysłowa wampirzyca
  • stewardessa
  • króliczek PLAYBOYA
  • seksowna policjantka

 

Nie ukrywamy, że szczególnie przedostatni z wymienionych sprawia, że robi nam się ciepło na sercu. To jak panowie, wiecie już za kogo się przebrać?

 

foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska