Automat do gier ukryty w stole

2017-10-21
Automat do gier ukryty w stole

Właściwie nie do końca ukryty – to automat po prostu będący stolikiem kawowym!

W ogromnej większości przypadków poszukiwania stolika kawowego wyglądają dość podobnie – ci, którzy chcą się zaopatrzyć w mebel tego typu jadą do Ikei i nabywają model LACK za 20-30 złotych. Na tym prostym wyborze możliwości się jednak nie kończą. Jakiś czas temu pisaliśmy chociażby o Sorbo – inteligentnym stoliku, wyposażonym między innymi w chłodzone szuflady, porty USB oraz głośnik.

 

Stolik o nazwie Nucleus, który jest dziełem firmy Surface Tension posiada jeszcze ciekawszą opcję, niż wspomniany Sorbo. Jego twórcy postanowili bowiem wyposażyć go w… automat do gier! Sam mebel ma wymiary 120 na 70 centymetrów i może się pochwalić sporą wagą, która wynosi aż 80 kilogramów. Nie ma co się dziwić – solidne drewno swoje waży, a w środku trzeba było jeszcze zmieścić komputer. We wnętrzu stolika zamontowano dwurdzeniowy procesor Intel G3250 o taktowaniu 3,2 GHz, wspomagany 8 GB pamięci RAM. Dane są przechowywane na dysku twardym o pojemności 1 TB. Ekran jest całkiem spory, jego przekątna wynosi bowiem 32 cale. Całość działa pod kontrolą systemu Windows 10.

 

 

Jeśli chodzi o kontrolery do gier, to twórcy stolika postanowili wrócić do korzeni i wyposażyli go w drążki i przyciski znane z automatów do gier, które święciły triumfy przed laty. Na dysku urządzenia zainstalowano kilka klasyków, które doskonale sprawdzają się właśnie przy sterowaniu tego typu. Nabywcy sprzętu mogą spróbować swoich sił między innymi w pierwszych trzech odsłonach Mortal Kombat, a także zagrać w Pacmana, Space Invaders i Asteroids. Ceny zaczynają się od 3299 funtów.

 

foto: Surface Tension

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska