Lamborghini Aventador… kontrolerem do Xboxa!

2017-10-24
Lamborghini Aventador… kontrolerem do Xboxa!

Chyba żaden inny kontroler nie oddaje tak dobrze wrażeń z jazdy. Niestety pewną przeszkodą w jego nabyciu może się okazać relatywnie wysoka cena.

W gry wyścigowe na konsoli można grać na różne sposoby. Do tych mniej wymagających i skupiających się raczej na dostarczaniu rozrywki niż na wysokim poziomie realizmu doskonale sprawdzi się standardowy pad. Jeśli gracz preferuje bardziej realistyczne doznania, powinien rozejrzeć się za dedykowaną konsoli kierownicą. A co, jeśli ktoś nie ma zamiaru iść na jakiekolwiek kompromisy?

 

Takim człowiekiem jest niejaki POG – właściciel kilku supersamochodów i jednocześnie twórca poświęconych im filmów. Trzeba przyznać, że gość ma fantazję, a jego ostatni film jest tego niezbitym dowodem. POG postanowił bowiem w oryginalny sposób podejść do grania w Forzę Motorsport 7 – grę, która niedawno ukazała się na Xboxa One i pecety z Windowsami. Kontrolerem do gry został bowiem… jego własny Lamborghini Aventador! Wymagało to rzecz jasna nieco kombinowanie z różnego rodzaju kablami i przewodami, ale efektem jest prawdziwy Lamborghini Aventador, którym możemy kierować Lamborghini Aventadorem w grze. Cóż za wspaniały pomysł!

 

 

foto: netcarshow

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska