Ketle w klimatach „Gwiezdnych wojen”

2017-10-25
Ketle w klimatach „Gwiezdnych wojen”

Czy fani „Gwiezdnych wojen” i faceci lubiący zadbać o siebie na siłowni to te same osoby? Mamy nadzieję, bo powstał sprzęt stworzony właśnie z myślą o nich!

A konkretnie jaki? Ketle w trzech wariantach – tak jak widzicie na zdjęciu – przedstawiające Dartha Vadera, Szturmowca Imperium albo Łowcę Nagród. Aż trudno się zdecydować który wariant jest najlepszy.

 

Jeśli chodzi o siłownię jesteś amatorem i potrzebujesz wyjaśnienia: co to takiego są właściwie ketle? Cała przyjemność po naszej stronie. To konkretny rodzaj odważników – takich jak na zdjęciu – które w ostatnich latach zyskują coraz większą popularność. Ketle są cenione przez specjalistów i regularnych użytkowników, bo mają działanie korekcyjne: angażują wszystkie partie mięśni, korygują wady postawy, świetnie wpływają na sylwetkę i kręgosłup i wpływają na harmonijny rozwój całej sylwetki. Dodatkowo zmniejszają szansę na kontuzję, zwłaszcza w porównaniu do tradycyjnych odważników. A ketle z wizerunkami postaci z Gwiezdnych wojen mogą dodatkowo zmotywować niektórych do ćwiczeń. Znamy takich.

 

Nie jest to może najtańszy interes na świecie, ale chyba przyznacie, że ketle wyglądają na warte swojej ceny. Produkowane są w dwóch wariantach: ważących 50 i 70 funtów. Te lżejsze zostały wycenione na niecałe 150 dolarów, a te cięższe na 200 dolarów. Cóż, jak ćwiczyć, to z klasą!

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska