Na rynek wchodzą buty Nike z "Powrotu do przyszłości"

2017-10-26
Na rynek wchodzą buty Nike z "Powrotu do przyszłości"

Jeśli wydawało wam się, że jedyne fajne buty w filmie nosił Marty McFly, to jesteście w błędzie!

Nostalgia dzisiejszych korporacyjnych decydentów (w tym szefów Nike) za latami 80. XX wieku jest doprawdy rozkoszna. Wciąż wrzucają na rynek coraz to nowe produkty, które odwołują się tak naprawdę do czasów ich dzieciństwa. Gadżety z "Gwiezdnych wojen", "Indiany Jonesa", czy "Powrotu do przyszłości" oraz moda z tamtych lat mają się świetnie.

 

Pamiętacie samowiążące się buty Marty'ego McFly'a? Kultowy model, który Nike wyprodukowało w kilkudziesięciu egzemplarzach (Nike Air Mag), na aukcjach osiąga zawrotne ceny: nawet... 200 tys. dolarów! Oczywiście nie wiążą się same, choć i takie obuwie Amerykanie opracowali (o butach możecie przeczytać tutaj). 

 

Jednak nie tylko Marty miał fajne buty, ale także Emmett Brown. Nike postanowiło właśnie ponownie sprzedać pomarańczowe buty Doca Browna. Nie będą aż tak drogie, bo cenę ustalono na 90 dolarów. Model nazywa się Nike Vandal High Supreme "Burnt Ceramic" i jest reedycją oryginalnych butów Nike Vandal High z 1985 roku. Co sądzicie? Jeśli wam się podobają, to dokupcie jeszcze DeLoreana DMC-12.

 

 

 

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska