Gitarzysta Metalliki będzie miał swoją kawę – Ghoul Screamer

2017-10-26
Gitarzysta Metalliki będzie miał swoją kawę – Ghoul Screamer

Taki napój z pewnością doda niezbędnej energii w każdej okazji!

Metallica to marka rozpoznawalna na całym świecie – zespołowi nadal udaje się gromadzić dziesiątki tysięcy fanów na każdym granym koncercie. Na muzyce oczywiście działalność członków zespołu się nie kończy – Kirk Hammett, który w grupie pełni rolę gitarzysty, właśnie się pochwalił swoją… kawą.

 

Hammett zapowiedział, że niebawem do sprzedaży trafi kawa o nazwie Ghoul Screamer. Jest ona efektem współpracy znajdującej się w Chicago kawiarnii Dark Matter Coffee z KHDK – należącą do gitarzysty Metalliki firmą, która zajmuje się produkcją efektów gitarowych, a jeden z nich nosi nazwę właśnie Ghoul Screamer. Budzi ona – słuszne zresztą – skojarzenia z horrorami, których Hammett jest ogromnym fanem i posiada sporą kolekcję gadżetów związanych z filmami grozy.

 

 

Ziarna owej kawy pochodzą z Salwadoru, jednak jej twórcy twierdzą, że jest nieco inaczej: „Ghoul Screamer został wykuty w bezdennych kopalniach Az’g’orath, aby chronić ludzkość przed siłami zła, przywołując krzyki ghouli”. Cóż, wypada uwierzyć na słowo.

 

Gitarzysta Metalliki nie jest pierwszym muzykiem metalowym, który zdecydował się stworzyć własną kawę – wcześniej zrobił to Behemoth, wypuszczając na rynek swoją Satanicę.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska