Stylowy komplet na Halloween

2017-10-27
Stylowy komplet na Halloween

Nawet szacowne konserwatywne przedsiębiorstwa - jak włoska Montegrappa istniejąca już od ponad 100 lat - poddają się modzie na Halloween. Zobaczcie co przygotował producent piór wiecznych na to amerykańskie święto.

 

Im bliżej Halloween, tym więcej będziemy widzieli gadżetów związanych z tym świętem i tym więcej dyskusji usłyszymy, czy warto obchodzić w Polsce to święto, czy nie.

 

Nie zamierzamy zajmować stanowiska. Chcemy tylko pokazać, że magii Halloween uległa szacowna Montegrappa. Włoska firma postanowiła wziąć udział w uroczystości i wesprzeć upiorny dzień, wprowadzając nową kolekcję instrumentów piśmienniczych Merry Skull.

 

To nie po raz pierwszy włoska firma zdecydowała się zintegrować czaszki z unikalnymi projektami piór, że wspomnimy tylko kolekcje Chaos i Fortuna Skull.

 

Tym razem czaszki na długopisach i piórach nie wyglądają strasznie. Jeśli można tak powiedzieć, to kolekcja Merry Skull jest „wesoła”.

 

Długopisy i pióra z kolekcji Merry Skull są dostępne w kolorze srebra satynowym lub miedzianym. Kosztują od 325 dolarów do 425 dolarów, w zależności od wybranej wersji.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska