Seize the day! – kampania LANCERTO jesień-zima 2017/2018

2017-10-27
Seize the day! – kampania LANCERTO jesień-zima 2017/2018

Spotkanie mężczyzn, których łączy przyjaźń i wspólne zamiłowanie do radości z życia i świetnego stylu. Nieważne gdzie się znajdują, zawsze towarzyszą im eleganckie, ponadczasowe stylizacje, które doskonale wpisują się w wielkomiejską przestrzeń.

Nowa kolekcja polskiej marki LANCERTO na sezon jesień-zima 2017/2018 – „Seize the day” to inspiracja męską przygodą, przyjaźnią i dniem spędzonym na wspólnej zabawie. Zgodnie z dewizą: „Życie to podróż, więc podróżuj w dobrym stylu” w nowej kolekcji LANCERTO liczy się nie tylko klasa, ale też komfort i wygoda.

 

 

Męska odzież i dodatki LANCERTO w obecnym sezonie łączą w sobie klasykę z nowoczesnością. Mają wszystko czego mężczyzna potrzebuje, aby móc podróżować przez życie w dobrym stylu i chwytać dzień. W nowej kolekcji główne role grają granaty i wszelkie odcienie niebieskiego oraz zgaszone kolory ziemi – brązy, beże oraz zielenie przełamane szarością. W nowej kolekcji znalazły się również mikro wzory, które w towarzystwie dobranych odpowiednio barw przywodzą na myśl klimat jesieni w miejskiej scenerii. Rdzawe kraty i bordowe akcenty wyróżniają się zwłaszcza na tle klasycznych granatowych garniturów. Kolekcja LANCERTO przygotowana jest ze znakomitych materiałów, m.in. z włoskich tkanin i flaneli przypominających w dotyku kaszmir, które nadają ubraniom komfort noszenia.

 

 

Jak wyglądać szykowanie, a przy tym wpisywać się w codzienny, uliczny styl i czuć się komfortowo? LANCERTO proponuje połączenie marynarek w drobne, geometryczne wzory z dzianinowymi dżinsami i spodniami typu chino. Zwolennicy swobodniejszych stylizacji znajdą w nowej kolekcji również bawełniane golfy w ponadczasowych kolorach denimu, szarości bordo oraz dzianinowe kamizelki z melanżowej przędzy. Na uwagę zasługuje również kolekcja koszul, która łączy w sobie klasykę stylu z nutą nowoczesności. Ponadczasowe kroje i kolory zostały wzbogacone o mikro struktury oraz fantazyjne nadruki. Bogata oferta dodatków pozwala na dopracowanie każdej stylizacji i dowolne zmienianie jej charakteru.

 

 

Nowa kolekcja LANCERTO „Seize the day” dostępna jest we wszystkich salonach stacjonarnych oraz na lancerto.com

 

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska