Lewandowski w zwiastunie gry FIFA 17

Lewandowski w zwiastunie gry FIFA 17

Kampania promocyjna najnowszej gry z cyklu FIFA trwa w najlepsze. Tym razem twórcy częstują nas trailerem gry z udziałem piłkarzy Bayernu Monachium, a wśród nich Roberta Lewandowskiego.

Informowaliśmy już o tym, że EA Sports ujawnili datę najnowszej gry z cyklu FIFA. Dla przypomnienia: zostanie ona oddana do użytku graczy 29. września. Niby do premiery zostało jeszcze trochę czasu, ale patrząc na sprawę z marketingowego punkt widzenia – to najwyższa pora, żeby graczom zaczęła cieknąć ślinka. EA Sports idą więc za ciosem i udostępniają trailer gry, w którym promują ją piłkarze z panteonu – gwiazdy Bayernu Monachium.

 

 

Piłkarze zrobili to niejako „przy okazji”. Manuel Neuer, Arjen Robben, Douglas Costa, Thomas Müller i Robert Lewandowski – bo to właśnie m.in. oni wzięli udział w spocie – i tak byli „zatrudnieni” przy powstawaniu gry. Jak się domyślacie, nie jako programiści. Kojarzycie technologię motion capture? Chodzi w niej o przeniesienie prawdziwych ludzkich ruchów na animowane komputerowo postacie, na przykład w grach komputerowych (ale również w filmach). W grze FIFA 17 swoich ruchów piłkarzom użyczyli właśnie piłkarze monachijskiego Bayernu.

 

Nowy zwiastun poza gwiazdami wypowiadającymi w swoich ojczystych językach słowa „FIFA siedemnaście” (z racji obecności Lewandowskiego również po polsku), pokazuje również jak będzie się prezentowała grafika nowej odsłony najsłynniejszej piłkarskiej gry na świecie. Nie jest niespodzianką, że ruchy animowanych postaci odwzorowane są możliwie wiernie.

 

Twórcy gry zapowiadają znaczące zmiany w porównaniu do poprzednich części. Nowa FIFA będzie oparta na silniku Frostbite, który do tej pory był stosowany raczej do innych gatunkowo gier niż sportowe. Pozostaje nam czekać, co z tego wyniknie.

 

Gra będzie dostępna na Playstation 3, Playstation 4, Xbox-a 360, Xbox-a One i Windows PC.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska