Nowy trailer "Star Wars: The Last Jedi"!

2017-11-02
Nowy trailer "Star Wars: The Last Jedi"!

Im bliżej premiery, tym atmosfera wokół "Gwiezdych Wojen: Ostatniego Jedi" robi się gęstsza. Właśnie pojawił się nowy trailer oczekiwanego filmu.

Data premiery kolejnej odsłony słynnej gwiezdnej sagi zbliża się wielkimi krokami. Disney postanowił po raz kolejny umilić fanom oczekiwanie i podzielił się właśnie kolejnym zwiastunem Ostatniego Jedi.W przeciwieństwie do wcześniejszych, widzimy na nim nie tylko Rey, która pod okiem Luke’a Skywalkera uczy się panować nad Mocą, ale także sporo walki, akcji i emocji.

 

 

Oprócz wspomnianych Daisy Ridley i Marka Hamilla na ekranie ponownie zobaczymy Johna Boyegę w roli Finna, Oscara Isaaca jako Poe Damerona oraz oczywiście Carrie Fisher w roli Księżniczki Lei (niedawno pisaliśmy o wzruszającym hołdzie dla zmarłej aktorki – znajdziecie go TUTAJ). Głównym antagonistą ponownie będzie syn Hana Solo, który przeszedł na ciemną stronę Mocy, czyli Kylo Ren (Adam Driver). W obsadzie znalazło się także miejsce dla Benicio Del Toro – w tej chwili nie wiadomo jeszcze kim będzie grany przez niego bohater, ale biorąc pod uwagę specyficzną urodę aktora, spodziewamy się raczej czarnego charakteru.

 

Ósma część "Gwiezdnych Wojen" trafi do kin tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2017 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska