Przesuń w prawo: powstaje serial o randkowaniu na Tinderze

2017-11-02
Przesuń w prawo: powstaje serial o randkowaniu na Tinderze

Tinder to aplikacja, dzięki której można znaleźć miłość, przyjaźń albo seks. Z możliwości korzysta coraz więcej osób. Zatem postanowiono nakręcić serial o przygodach na Tinderze.

Będzie się nazywał „Swipe Right” (ang. - przesuń w prawo) od tinderowej zasady. Przesunięcie zdjęcia w lewo oznacza odrzucenie, a w prawo – akceptację. Jeśli dwie osoby przesuwają w prawo, mamy „match”, czyli parę, które chce się poznać (w jakim celu – to już sprawa pary).

 

Serial „Swipe Right” będzie dostępny w 2018 roku na YouTube Red. Scenariusz współtworzy Carly Craig, amerykańska aktorka (m.in. „American Housewife”). Pierwsza seria składać się będzie z 8 odcinków, które będą pokazywały losy 35-letniej bohaterki randkującej za pośrednictwem Tindera. Carly Craig wie, o czym pisze, ponieważ sama bawiła się w Tindera, a scenariusz opiera się na jej 352 (!) „matchach”.

 

Serwis „Deadline” pisze, że producenci chcą, by widzowie dobrze się bawili, ale także dowiedzieli się, jak naprawdę wygląda randkowanie na Tinderze: a ma ono swoje jasne i ciemne strony.

 

W Polsce z Tindera korzysta na razie niewiele osób (ok. 3 proc. Polaków). To głównie młodzi ludzie, połowa to single. Jednak popularność aplikacji rośnie.

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska