Spędź noc w domu zbudowanym z klocków LEGO

2017-11-06
Spędź noc w domu zbudowanym z klocków LEGO

Airbnb daje możliwość spędzenia nocy w domu o powierzchni aż 12 tysięcy metrów kwadratowych zbudowanym ze słynnych klocków.

Z klockami LEGO mamy niemal same pozytywne wspomnienia (oczywiście poza momentami, w których zdarzyło się przypadkiem nadepnąć na jeden z nich bosą stopą). Wyjątkową ich cechą jest fakt, że jest to jedna z niewielu zabawek, którymi chętnie bawią się nie tylko dzieci, ale również dorośli. I to właśnie ich z pewnością zainteresuje konkurs, który wspólnie z duńską firmą organizuje firma Airbnb.

 

 

Do wygrania jest bowiem nocleg w LEGO House – budynku powstałym w całości ze słynnych klocków, znajdującym się w duńskim mieście Billund. Obiekt na co dzień pełni funkcję sklepu i kawiarni, ale na jedną noc zamieni się w hotel. Jego rozmiar z pewnością robi wrażenie – całkowita powierzchnia wynosi bowiem aż 12 tysięcy metrów kwadratowych!

 

 

Zwycięzcy konkursu zostaną oprowadzeni po obiekcie przez Jamiego Berarda – człowieka odpowiedzialnego za budowę. Zobaczą między innymi Drzewo Kreatywności (stworzone z ponad 6 milionów klocków!), najlepsze budowle stworzone przez fanów LEGO z całego świata, a noc spędzą na łóżku położonym na basenie wypełnionym klockami, znajdującym się pod sześciometrowym wodospadem z… sami wiecie czego.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy zwięźle odpowiedzieć na pytanie: „Gdybyś miał z rodziną nieskończony zapas klocków LEGO, to co byś zbudował?”

 

foto: https://www.airbnb.pl/night-at/lego-house

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska