Niemoralna propozycja złożona chłopakowi ze „Stranger Things”

2017-11-06
Niemoralna propozycja złożona chłopakowi ze „Stranger Things”

Finn Wolfhard usłyszał (a właściwie przeczytał) coś, co każdy czternastolatek chciałby usłyszeć. I – wyobraźcie sobie – to niedobrze! Podniosła się wrzawa. Amerykańska poprawność polityczna nie pozwoliła Finnowi nacieszyć się zainteresowaniem starszej od niego modelki.

O co właściwie chodzi? Otóż seksowna 27-letnia modelka Ali Michael (znana także z PLAYBOYA) umieściła na Twitterze zdjęcie Finna Wolfharda, wcielającego się w rolę Mike'a Wheelera w serialu Stranger Things (chyba każdy wie, co to za serial, prawda?). W tym jeszcze (chyba) nie byłoby nic złego. Obrońcom moralności nie spodobało się, że Michael skomentowała zdjęcie słowami: „Może to zabrzmi głupio, ale odezwij się do mnie za 4 lata”.

 

 

Umówmy się, chyba każdy czternastoletni chłopak na świecie zwariowałby ze szczęścia, gdyby usłyszał coś takiego od ponad 10 lat starszej, pięknej kobiety. Czy nie mamy racji? Wyobrażamy sobie, że podobnie zareagował Finn, choć rola w Stranger Things zapewne sprawiła, że na brak zainteresowania płci przeciwnej chłopak raczej nie może narzekać.

 

Problem w tym, że w ogóle nie mieliśmy okazji poznać zdania Finna. Ali Michael praktycznie z miejsca została zakrzyczana przez obrońców moralności. Przecież Finn to jeszcze dziecko! Przecież taki wpis na Instagramie podchodzi pod molestowanie! Chyba tylko cudem nie natknęliśmy się na komentarze wprost zarzucające modelce pedofilię...

 

Michael nie spodziewała się takiej reakcji, co zresztą wcale nas nie dziwi. W efekcie dziewczyna usunęła swój wpis i przeprosiła za swoje zachowanie, tłumacząc, że to przecież wszystko żarty.

 

Zresztą trudno się kłócić – przecież wiadomo, że to żarty, przynajmniej do pewnego stopnia. Czy naprawdę trzeba się na nie oburzać? Czy naprawdę są aż takie niesmaczne? Oszczędzimy sobie komentarza.

 

Napiszemy tylko tyle: Finnowi życzymy, żeby za te 4 lata (albo więcej) faktycznie spotkał się z Ali Michael i żeby okazało się, że faktycznie się jej podoba. A współczesna Ameryka? No cóż, zawodzi brakiem dystansu.

 

A na deser sesja Ali dla PLAYBOYA. Patrzcie, co stracił Finn:

 

 

fot. PLAYBOY / YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska