Kawa z kobiecym mlekiem do wypicia w Warszawie

2017-11-08
Kawa z kobiecym mlekiem do wypicia w Warszawie

Kawiarnia Żona krawca wywołała sensację. Mieszczący się w Warszawie lokal wprowadza do menu kawę z kobiecym mlekiem

Ogłoszenie o ofercie pojawiło się na stronie facebookowej kawiarni. "Wprowadzamy do menu prawdziwe superfood! Od środy, jako jedyni w Warszawie podajemy do kawy mleko kobiece. Jesień, plucha, zimno – zadbajmy o swoją odporność!". Natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym wiele negatywnych. Ale i wspierające.

 

 

Skąd pomysł? Kawa z dodatkiem kobiecego mleka jest dostępna już od jakiegoś czasu, w Holandii, Niemczech. Warszawska kawiarnia jako pierwsza postanowiła zaimplementować pomysł w Polsce.

 

Mleko kobiece uważane jest za ekstremalnie zdrowe. Dowód: stabilny rozwój dzieci karmionych piersią. Ktoś wpadł na pomysł, że skoro jest zdrowe, będzie się nadawało do kawy. Że to obrzydliwe? Dla jednych tak, dla innych nie. Jak ze wszystkim.

 

Mleko kobiece nie zawiera laktozy. Według zwolenników ma genialne właściwości: zabija komórki rakowe, leczy reumatoidalne zapalenie stawów, chorobę Parkinsona, cukrzycę. Przeciwnicy podnoszą, że to nieprawda, nie ma żadnych dowodów, by miało efekt lepszy niż krowie.

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska