Legenda Czerwonej ręki!

2017-11-08
Legenda Czerwonej ręki!

Zoe Saldana w roli głównej w krótkometrażowym filmie wyreżyserowanym przez Stefano Sollimę

Mediolan, 25 października 2017 r. – Bazując na międzynarodowym sukcesie kampanii z 2017 r., producent Campari, legendarnego włoskiego aperitifu, ogłasza kolejną odsłonę projektu Campari Red Diaries. W tym roku kampania nabiera nowego wymiaru. Pokazuje ambicję marki Campari jeśli chodzi o stworzenie idealnego koktajlu, zgodnie z jej tradycją, mówiącą że „każdy koktajl opowiada historię”. Jednocześnie wyraża uznanie dla talentu barmanów na całym świecie, w szczególności dla tzw. Czerwonych Rąk, czyli mistrzów przyrządzania najlepszych koktajli na świecie. 

Wyreżyserowany przez Stefano Sollimę (znanego z serialu Gomorra i wchodzącego wkrótce do kin filmu Soldado) film, jest kluczowym elementem tegorocznej kampanii. W głównej roli zobaczymy Zoe Saldanę, znaną z m.in. Avatara i Strażników Galaktyki, której towarzyszy włoski aktor Adriano Giannini.
Film zatytułowany „Legenda Czerwonej Ręki” opowiada pasjonującą historię podróży Mii Parc (w tej roli Zoe Saldana), w poszukiwaniu idealnego koktajlu. Podróż ta zaczyna się w Mediolanie – miejscu, w którym narodziła się legenda Campari.

Reżyser Stefano Sollima, korzystając ze swojego doświadczenia przy kręceniu thrillerów, stworzył trzymającą w napięciu i urzekającą historię, w której zabiera widzów w intrygującą podróż dookoła świata. Zoe Saldana w roli Mii Parc jest pełna uroku i finezji, a grający główną rolę męską (Davide, miłość Mii) Adrianno Giannini uosabia włoski styl.

Kampania Campari Red Diaries ma wspaniałą historię, więc byłam zachwycona możliwością wcielenia się w postać Mii Parc w filmie firmującym jej nową odsłonę. – powiedziała Zoe Saldana. To fascynująca rola i spore wyzwanie, aby oddać determinację głównej bohaterki w poszukiwaniu perfekcji. Dodatkowym smaczkiem było to, że film kręciliśmy w Mediolanie, czyli miejscu narodzin legendarnego Campari.

Odnosząc się do kręcenia filmu, Stefano Sollima dodał: Jestem Włochem, więc Campari zawsze było obecne w moim życiu. W związku z tym nie zastanawiałem się zbyt długo nad propozycją udziału w tym projekcie. Zarówno sama kampania, jak i film dają możliwość stworzenia tajemniczego świata, który urzeka widza i sprawia, że nie może on doczekać się dalszej części opowieści.
Legenda Czerwonej Ręki będzie miała światową premierę 30 stycznia 2018 r., a główna uroczystość odbędzie się tam, gdzie wszystko się zaczęło: w Mediolanie. Film będzie również dostępny od 30 stycznia 2018 r. na oficjalnym kanale marki Campari w serwisie YouTube.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska