5 męskich nowości zapachowych

2017-11-08
5 męskich nowości zapachowych

Od nowości w perfumeriach półki aż się uginają, wiadomo czas zakupów i prezentów za pasem. Wybraliśmy 5 uwodzicielskich zapachów na tę jesień.

 ETAT LIBRE D’ORANGE „Une Amourette”

 

Najnowszy zapach powstał we współpracy z Rolandem Mouretem, twórcą kosmicznych sukienek Galaxy, którego dewizą jest ubierać, aby... rozbierać. Wraz z Etiennem de Swardtem panowie stworzyli silne połączenie cytrusów, irysów i słodkiej wanilii, a wszystko to przełamane drzewnymi akcentami. Rozmyślnie prowokacyjny i deprawujący. Mocny!

EDP 100ml 549zł

 

BOUCHERON „Quatre Absolu de Nuit”


Coś dla miłośników biżuterii. Charakterystyczny dla marki pierścień Quatre zdobi i zamyka mroczny flakon. A co w środku? Subtelny drzewno-orientalny miks z korzennymi przyprawami. Na jakie okazje? Absolu na każdą.

EDP 100ml 359 zł

 

EMPORIO ARMANI „Stronger with You”

 

Męska część najnowszego duetu zapachowego od Emporio Armani. Przyjemnie ostry na początku i drzewny, a jednocześnie słodki. Szałwia, wanilia i pieprz. Niezła jesienna mikstura, a w duecie pachnie jeszcze lepiej.

EDP 100ml 369 zł

 

GUCCI „Guilty Absolute Pour Homme”

 

Struktura liniowa zapachu? Ale o co chodzi? Okazuje się, że o to, że od momentu aplikacji zapach nie rozwija się, ma pozostać niezmienny od chwili zetknięcia ze skórą. I tak ma być w tym przypadku. Specjalnie do tego zapachu opatentowano 2 składniki: Woodleather (akord skórzany) i Goldenwood ( naturalny ekstrakt z cyprysika nutkajskiego), których w tej formie używać może tylko Gucci. Brzmi kusząco? Warto spróbować tej nowości.

EDP 100ml 509 zł

 

BEAUFORT „Iron Duke”

 

Zapach stworzony w hołdzie księciu Wellington, Arthurowi Wellesleyowi. Jego zwycięstwo pod Waterloo do dziś inspiruje nie tylko historyków. Perfumiarzom jego postać kojarzy się z dymem, skórą, tytoniem, rumem i prochem strzelniczym. A wszak za mundurem...

EDP 50ml 595zł

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska