Modowa kolekcja „Star Wars”: to są naprawdę hipsterskie ciuchy!

2017-11-09
Modowa kolekcja „Star Wars”: to są naprawdę hipsterskie ciuchy!

Premiera nowych „Gwiezdnych wojen” już wkrótce. „Ostatni Jedi” pojawi się w kinach tuż przed Świętami. Tymczasem pojawiła się modowa kolekcja inspirowana oryginalną serią. Te ciuchy naprawdę robią robotę.

Pamiętacie stroje Luke'a Skywalkera, Hana Solo, księżniczki Lei – bohaterów oryginalnej serii z lat 70/80 XX wieku? Jeśli nie, przypomni je wam ten obrazek. Obcisłe spodnie, ze specyficznymi przeszyciami, kosmiczne buty i kamizelki. Bohaterowie byli fajnie ubrani.

 

 

Na fali nostalgii nowojorska firma Rag & Bone zaprojektowała serię ciuchów, które nie odtwarzają jeden do jeden starych kostiumów, ale są nimi wyraźnie zainspirowane. Rag & Bone – jak się okazuje – wiedziała, jak to się robi, ponieważ jest firma raczej z górnej półki. Dzięki temu nie ma w jej kolekcji odpustu i dosłowności, ale jedynie subtelne odniesienia. Kto ma wiedzieć, ten wie. A kto fanem „Gwiezdnych wojen” nie jest, też nie poczuje się obrażony.

 

Kolekcja wchodzi do sklepów i sieci 1 grudnia. Na razie Rag & Bone pokazało tylko kilka rzeczy. Nam się bardzo podobają. A wy, co sądzicie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot: Rag & Bone, screen

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska